Zakończenie roku pod bramką2018-01-04, 21:02

Tuż przed zakończeniem 2017 roku w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie został rozegrany Świąteczny Turniej Mini Piłki Nożnej. Zmagania odbywały się na specjalnie przygotowanych boiskach.

W Świątecznym Turnieju Mini Piłki Nożnej rywalizowało osiem zespołów wywodzących się z pięciu ośrodków szkoleniowych: Akademii Młodego Piłkarza z Pszczyny, Akademii Młodego Piłkarza z Radostowic, LKS-u Wisła Wielka, UKS-u SPS Wola i Rekordu Bielsko-Biała. Zawody rozgrywane były w kategorii skrzatów (U-7). Mecze rozgrywane były na dwóch "dmuchanych" boiskach", a zespoły grały w składach czteroosobowych. Oprócz samej gry uczestnicy mieli możliwość zabawy na "dmuchańcu" czy spróbowania oddania strzałów na bramkę "celnościową".

Dzięki temu, że turniej był toczony systemem "każdy z każdym", zawodnicy mieli bardzo dużo okazji do sportowej rywalizacji. W tej kategorii wiekowej wyniki nie były najważniejsze, a na zakończenie każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal i słodki upominek.

Zawody zostały zorganizowane wspólnie przez Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie oraz Centrum Aktywności Ruchowej.


fot. POSiR Pszczyna
Copyright © 2007-2018 POSiR Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia