Tenisowe Mistrzostwa2018-02-06, 07:00

16. MPPw TS

fot. POSiR

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie oraz Uczniowski Ludowy Klub Tenisa Stołowego zapraszają na 16. Otwarte Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Tenisie Stołowym.

10 marca, wszystkich miłośników tenisa stołowego zapraszamy do hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie, gdzie odbędą się 16. Otwarte Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Tenisie Stołowym.

Mistrzostwa rozegrane zostaną w siedmiu kategoriach. O godzinie 9.00 zmagania rozpoczną Żaki, Młodziki oraz kategoria Kadetów/Juniorów. O godzinie 13.00 do stołów tenisowych zaprosimy kategorie OPEN, Amatorów, Weteranów (powyżej 50 roku życia), a także zaproszonych gości, którzy rywalizować będą w kategorii VIP.

W turnieju mogą wziąć udział zawodnicy i zawodniczki, którzy dokonają zgłoszenia do zawodów (zgłoszenia do wszystkich kategorii przyjmowane są 30 minut przed każdą kategorią) oraz opłacą wpisowe w wysokości 10 zł/osoba (wpisowe płatne w dniu turnieju). Udział w turnieju dzieci i młodzieży (do ukończenia 18 roku życia) jest bezpłatny.
Copyright © 2007-2019 POSiR Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia