Piąte pływanie o mistrzostwo Śląska2018-03-29, 21:37

Po raz piąty odbędą się Mistrzostwa Śląska Amatorów w Pływaniu. Zmagania odbędą się 15 kwietnia na pływalni "Goczuś" w Goczałkowicach-Zdroju.

W Mistrzostwach Śląska Amatorów w Pływaniu prawo startu w zawodach mają wszystkie osoby zamieszkujące województwo śląskie, nieposiadające licencji Polskiego Związku Pływackiego oraz nie będący uczniami szkół sportowych, klas sportowych o profilu pływackim oraz nie będący zawodnikami klubów pływackich na licencji PZP. Rywalizacja toczyć się będzie w czterech stylach pływackich (dowolny, klasyczny, motylkowy, grzbietowy) w dziewięciu kategoriach indywidualnych, a także sztafetach.

Gościem specjalnym tegorocznej edycji zawodów będzie Tomasz Polewka, pływak specjalizujący się w stylu grzbietowym, mistrz Europy, mistrz i rekordzista Polski, uczestnik Igrzysk XXXI Olimpiady w Rio de Janeiro.


fot. archiwum prywatne Tomasza Polewki


Zgłoszenia przyjmowane są do 5 kwietnia drogą elektroniczną (wisniowicz@gmail.com oraz kopia na swim@onet.eu). Zgłoszenie musi zawierać: imię i nazwisko zawodnika, dokładną datę urodzenia (dd,mm,rrrr), nazwę szkółki, płeć (K lub M), konkurencję i czas orientacyjny, miejsce zamieszkania oraz rozmiar koszulki zawodnika. W sprawach organizacyjnych osobą do kontaktu jest Marek Kloc (tel. 505-680-902, e-mail: swim@onet.eu).

Organizatorem zmagań jest Szkoła Pływania Delfin oraz Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie.

5. Mistrzostwa Śląska Amatorów w Pływaniu
Copyright © 2007-2019 POSiR Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia