Kadra Bobrek z Pucharem Starosty2018-10-14, 17:50

Bobrek Bytom

Zwycięstwem zespołu Kadra Borek Bytom, zakończył się 3. Turniej Siatkówki Drużyn Amatorskich o Puchar Starosty Pszczyńskiego, który w niedzielę (14 października) odbył się na hali naszego Ośrodka.

Za nami 3. Turniej Siatkówki Drużyn Amatorskich o Puchar Starosty Pszczyńskiego. W turnieju wzięło udział dwanaście zespołów, które podzielone zostały na cztery grupy, a rywalizacja toczyła się systemem "każdy z każdym". Zwycięzcy grup oraz drużyny z drugich miejsc zagrały w ćwierćfinałach, natomiast zespoły które w grupach zajęły ostatnie miejsca, walczyły w Turnieju Pocieszenia.

Ostatecznie najlepszą ekipą turnieju okazał się zespół Kadra Bobrek Bytom, który w finale pokonała Złotych a Skromnych. Trzecie miejsce zdobyli zawodnicy Helenki, a na czwartym miejscu zmagania zakończyła drużyna Volley Stars Mikołów. Komplet wyników znajdziecie w "plikach do pobrania".

3. Turniej Siatkówki Drużyn Amatorskich o Puchar Starosty Pszczyńskiego, 14 października 2018, hala POSiR Pszczyna
Klasyfikacja generlna: 1. Kadra Bobrek Bytom, 2. Złoci a Skromni, 3. Helenka, 4. Volley Stars Mikołów, 5-8. Platforma Czeladź, KM&BM Pszczyna, New Wave, Floorsky Pawłowice, 9. UKS Sokół Pisarzowice, 10. Piasek, 11. Super Drużyna, 12. Kasztany.
Wyróżnienia: Zuzanna Jacek (Kasztany), Karol Undas (Złoci a Skromni)
MVP turnieju: Adam Kraśnicki (Kadra Bobrek Bytom)