PALP: zgłoś drużynę2019-08-13, 07:55

Orlik

fot. POSiR

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w rozgrywkach Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. Inauguracja 17. edycji rozgrywek zaplanowana została na niedzielę 1 września.

W niedzielę 1 września, rozpoczniemy rozgrywki Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej w sezonie 2019/20. Zmagania rundy jesiennej powinny potrwać do początku listopada, jest to jednak uzależnione od ilości zgłoszonych drużyn. Szczegółowe informacje na składu poszczególnych lig i zmian regulaminowych przedstawimy na spotkaniu organizacyjnym.

Przypominamy, że mecze w PALP rozgrywane są na boiskach ze sztuczną murawą. Spotkania odbywać się będą w większości na boisku "Orlik" przy Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pszczynie. Na boisku przebywa jednocześnie sześciu zawodników (pięciu w polu + bramkarz). Mecze trwają 2x20 minut. Mecze rozgrywane są głównie w sobotnie popołudnia i niedziele, a w razie potrzeby spotkania mogą być również rozgrywane w tygodniu późnym popołudniem. W rozgrywkach mogą brać udział zawodnicy, którzy ukończyli już 16 rok życia i nie są zrzeszeni w rozgrywkach prowadzonych przez Polski Związek Piłki Nożnej. Wszyscy niepełnoletni, którzy chcą wziąć udział w rozgrywkach, muszą bezwzględnie dostarczyć podpisaną zgodę rodzica/opiekuna na udział rozgrywkach Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej (zgoda dostępna w "plikach do pobrania").

Zapisy potrwają do niedzieli 25 sierpnia. Obowiązkowe spotkanie organizacyjne przedstawicieli drużyn odbędzie się w środę, 28 sierpnia, o godzinie 19.00 w hali POSIR w Pszczynie (ul. Zamenhofa 5a).

ABY ZGŁOSIĆ ZESPÓŁ DO PALP NALEŻY:
1. Wysłać na maila liga@posir.pszczyna.pl informację, która zawierać będzie:
a) nazwę drużyny
b) miejscowość, z której zgłaszana jest drużyna
c) osobę kontaktową
d) telefon kontaktowy
e) Uwaga, jeśli drużyna w sezonie 2018/2019 rywalizowała w PALP, a teraz przystępuje do ligi pod nową nazwą prosimy o zaznaczenie tego faktu w zgłoszeniu. W przypadku zupełnych nowicjuszy prosimy o wpisanie adnotacji "Beniaminek".
f) W tytule maila prosimy wpisać: "Zgłoszenie do ligi piłkarskiej".
2. Dostarczyć wypisaną oraz podpisaną przez zawodników listę zawodników (drukowanymi literami) najpóźniej do dnia spotkania organizacyjnego.
3. Opłacić wpisowe w wysokości 800 zł (osobiście w biurze Ośrodka lub na konto POSiR: 26 8448 0004 0030 9145 2000 0001 - w tytule opisu "PALP + nazwa drużyny") oraz kaucję zwrotną w wysokości 200 zł najpóźniej do dnia spotkania organizacyjnego.

W razie potrzeby lub jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt liga@posir.pszczyna.pl lub telefonicznie pod numerem 506 837 454.

Organizatorem ligi jest Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie.

Zgłoszone zespoły (stan na dzień 23 sierpnia 2019)
BKR Team Pszczyna
Bau-Mat Poręba
Gremio Pszczyna (Cadi-Car)
Ośrodek nad Dokawą
PNP Czechowice-Dziedzice
Vein Jankowice
Japibud Piasek
RB Acapulco
Relaks Pszczyna
Enigma Northtec Czechowice
Undery Pszczyna
Profi M Tec Pszczyna
Ełka Team Pszczyna
Davex Pszczyna
Fundacja Niemożliwe-Możliwym Piasek (B)
Termex Pszczyna
Elbud Pszczyna
Constructor Tychy
Smart Solution Jankowice
Alma Miedźna
OKS 4Kąty Pszczyna
Szybkie Banany Pszczyna
ATS Jakub Pszczyna.
Copyright © 2007-2019 POSiR Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia