Sokół z Pucharem Starosty2019-10-16, 17:36

4TSDA

Zwycięstwem zespołu Sokoła Czechowice-Dziedzice, zakończył się 4. Turniej Siatkówki Drużyn Amatorskich o Puchar Starosty Pszczyńskiego, który w ubiegłą niedzielę rozegrany został w hali naszego Ośrodka.

W rozegranym 13 października turnieju wzięło udział 12 zespołów, które w drodze losowania podzielone zostały na cztery grupy. Zwycięzcy grup oraz drużyny z drugich miejsc zagrały w ćwierćfinałach. Spotkanie finałowe oraz mecz o miejsce trzecie w turnieju, rozgrywanego w systemie do dwóch wygranych setów, musiał rozstrzygnąć set trzeci. Zwycięzca 4. Turnieju Siatkówki Drużyn Amatorskich została drużyna Sokoła Czechowice-Dziedzice, która w finale pokonała zespół Volley Stars. W pojedynku o miejsce trzecie Helenka wygrała z drużyną Wilkowic.

IV Turniej Siatkówki Drużyn Amatorskich o Puchar Starosty Pszczyńskiego, 13 października 2019, hala POSiR Pszczyna
Klasyfikacja generalna:
1. Sokół Czechowice-Dziedzice, 2. Volley Stars, 3. Helenka, 4. Wilkowice, 5. UKS PTG Sokół Pisarzowice, 6. Zadymiarze z Orzesza, 7. AGH Lechu Brodziarz, 8. Amatic, 9. UKS Suszec, 10. Nie GROM Stara Wieś, 11. Triumf Nakło Śląskie, 12. Churagan

MVP turnieju: Kacper Foryś (Sokół Czechowice-Dziedzice)

Organizatorem imprezy był Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie.Copyright © 2007-2020 POSiR Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia