Ferie z POSiR-em 2020 "Pożycz gacie" już za nami2020-01-24, 14:25

PG

Zakończyła się zimowa akcja dla dzieci i młodzieży szkolnej Ferie z POSiR-em 2020 "Pożycz gacie", która przez ostatnie dwa tygodnie wypełniała wolny czas wszystkim miłośnikom sportowego wypoczynku.

W trakcie dwutygodniowej przerwy od zajęć szkolnych, Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie, przygotował serię imprez i zajęć sportowych dla uczniów szkół z trenu naszego powiatu. Całą akcję zainaugurowano turniejem futsalu szkół ponadpodstawowych, a zakończono ligową kolejką Młodzieżowej Ligi Futsalu. W czasie ferii zostały zorganizowane dwa pięciodniowe turnusy obozów dochodzeniowych dla dziewcząt trenujących w Szkółce Siatkówki Dziewcząt.

W pierwszym tygodniu ferii graliśmy w futsal, siatkówkę, a na specjalny trening z zawodnikami Młodzieżowej Ligi Futsalu, przyjechał ekstraklasowy Rekord Bielsko-Biała. Galerię zdjęć z pierwszego tygodnia znajdziecie TUTAJ.

W drugiej części ferii, odbył się Turniej Trójek Siatkarskich i Koszykarskich, turniej Mini Siatkówki Dziewcząt oraz Turniej Piłki Nożnej "Dzikich Drużyn" na Orliku, który w tym roku poprzedziła krótka, nietypowa rozgrzewka w narko i alko goglach. Pokonanie slalomu i strzelenie bramki okazało się sporym wyzwaniem. CZYTAJ WIĘCEJ.


fot. POSiR


Dzięki hojności naszych sponsorów, uczestnicy akcji Ferie z POSiR-em 2020 "Pożycz gacie" mogli częstować się jabłkami, bananami, marchewkami, drożdżówkami, oblatami i słodyczami. Za ich ufundowanie wszystkim sponsorom serdecznie dziękujemy!

sp
Copyright © 2007-2020 POSiR Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia