I liga - sezon 2012/2013

Terminarz rozgrywek I ligi
Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej sezon 2012/2013

I kolejka - 26 sierpnia 2012 - niedziela - boisko Orlik
15:00 ATS Jakub Pszczyna - Mieszko Pszczyna 8:5 (4:2)
15:50 Sew-Met Piasek - Profi M tec Pszczyna 2:5 (1:1)
16:40 OKS Poligon Pszczyna - Ełka Team Pszczyna  2:0 (1:0)
17:30 Enigma Czechowice - Cadi-Car Pszczyna 2:2 (1:0)
18:20 Termex Pszczyna - Japi-Bud Piasek 6:4 (2:1)
19:10 Orły Mirosława K. - ConstructoR Tychy  3:1 (3:0)
pauza Gunners Biegier 
II kolejka - 2 września 2012 - niedziela - boisko Orlik 
10:00  Enigma Czechowice - Ełka Team Pszczyna. 1:2 (0:2)
10:50  ATS Jakub Pszczyna - Termex Pszczyna  3:1 (1:1)
11:40  Gunners Biegier - Japi-Bud Piasek 6:2 (3:2)
12:30  Sew-Met Piasek - OKS Poligon Pszczyna 0:7 (0:3)
13:20  Orły Mirosława K. - Mieszko Pszczyna 4:6 (1:3)
14:10  Cadi-Car Pszczyna - ConstructoR Tychy 2:1 (2:0)
pauza Profi M tec Pszczyna
III kolejka - 8 września i 9 września 2012 - boisko Orlik 
sobota, 8 września 2012 - boisko Orlik
15:50 Cadi-Car Pszczyna - Gunners Biegier  3:4 (2:3)
16:40 Japi-Bud Piasek - ATS Jakub Pszczyna  1:0 (0:0)
17:30 Ełka Team Pszczyna - Termex Pszczyna 4:0 (2:0)
18:20 OKS Poligon Pszczyna - ConstructoR Tychy 1:0 (0:0)
19:10 Profi M tec Pszczyna - Enigma Czechowice 2:0 (2:0)
niedzeila, 9 września 2012 - boisko Orlik
13:30 Mieszko Pszczyna - Sew-Met Piasek 4:3 (1:2)
pauza Orły Mirosława K.
IV kolejka - 13 września 2012 - czwartek - boisko Piast
19:00  ATS Jakub Pszczyna - Enigma Czechowice  1:2 (1:0)
19:00  Mieszko Pszczyna - Profi M tec Pszczyna 1:1 (0:1)
19:50  Termex Pszczyna - Gunners Biegier 1:2 (1:1)
19:50  OKS Poligon Pszczyna - Orły Mirosława K. 2:0 (0:0)
20:40  Japi-Bud Piasek - Cadi-Car Pszczyna 3:3 (0:1)
20:40  Sew-Met Piasek - ConstructoR Tychy  1:2 (0:1)
pauza  Ełka Team Pszczyna 
V kolejka - 16 i 25 września 2012 - boisko Orlik

15:10
 niedziela, 16.09.2012 - Orlik Pszczyna
 Enigma Czechowice - ConstructoR Tychy

1:0 (0:0)
16:00  Ełka Team Pszczyna - Profi M tec Pszczyna  0:2 (0:1)
16:50  OKS Poligon Pszczyna - Cadi-Car Pszczyna 3:4 (2:3)
18:30  ATS Jakub Pszczyna - Orły Mirosława K. 4:2 (2:1)
19:20  Japi-Bud Piasek - Mieszko Pszczyna 2:3 (1:1)

19:00
 wtorek, 25.09.2012 - Orlik Piasek
 Sew-Met Piasek - Gunners Biegier

3:4 (2:3)
pauza  Termex Pszczyna 
VI kolejka - 23, 25 i 30 września 2012 - boisko Orlik

11:00
 niedziela, 23 września 2012 - boisko Orlik
 Gunners Biegier - ATS Jakub Pszczyna

2:6 (1:3)
11:50  Enigma Czechowice - Sew-Met Piasek  3:4 (0:0)
13:30  Cadi-Car Pszczyna - Ełka Team Pszczyna 0:3 (0:1)
14:20  Orły Mirosława K. - Termex Pszczyna 4:0 (3:0)

19:00
 wtorek, 25 września 2012 - boisko Orlik
 Mieszko Pszczyna - ConstructoR Tychy

1:0 (0:0)

19:10
niedziela, 30 września 2012 - boisko Orlik
 Profi M tec Pszczyna - Japi-Bud Piasek

7:1 (3:1)
pauza OKS Poligon Pszczyna
VII kolejka - 27 września 2012 - czwartek - boisko Piast
19:00  Japi-Bud Piasek - Orły Mirosława K. 2:5 (1:3)
19:00  Termex Pszczyna - Sew-Met Piasek  1:2 (0:2)
19:50  Ełka Team Pszczyna - Gunners Biegier  3:0 (1:0)
19:50  OKS Poligon Pszczyna - Enigma Czechowice 0:1 (0:0)
20:40  ATS Jakub Pszczyna - ConstructoR Tychy 3:2 (3:0)
20:40  Profi M tec Pszczyna - Cadi-Car Pszczyna 4:4 (3:1)
pauza  Mieszko Pszczyna
VIII kolejka - 29.09.2012 i 09.10.2012 - boisko Orlik 


15:00

sobota, 29 września 2012 - boisko Orlik
Japi-Bud Piasek - ConstructoR Tychy

1:4 (0:0)
15:50 Gunners Biegier - Enigma Czechowice 2:3 (1:3)
16:40 Profi M tec Pszczyna - OKS Poligon Pszczyna 2:3 (2:2)
17:30 Cadi-Car Pszczyna - Termex Pszczyna 1:2 (0:1)
18:20 Orły Mirosława K. - Sew-Met Piasek 7:4 (3:0)

19:00
wtorek, 9 października 2012 - boisko Orlik
 Mieszko Pszczyna - Ełka Team Pszczyna

3:2 (1:1)
pauza ATS Jakub Pszczyna
IX kolejka -  6 i 7 października 2012 - boisko Orlik

14:00
sobota, 6 paździenika 2012 - Orlik
 
Cadi-Car Pszczyna - Mieszko Pszczyna

3:2 (2:0)

15:00
niedziela, 7 paździenika 2012 - Orlik
 
Enigma Czechowice - Termex Pszczyna 

2:0 (2:0)
15:50  Gunners Biegier - OKS Poligon Pszczyna 3:5 (1:4)
16:40  Profi M tec Pszczyna - ConstructoR Tychy 1:3 (0:1)
17:30  Orły Mirosława K. - Ełka Team Pszczyna  2:1 (1:0)
18:20  Sew-Met Piasek - ATS Jakub Pszczyna  2:4 (1:2)
pauza Japi-Bud Piasek
X kolejka - 13 października 2012 - sobota - boisko Orlik 
15:00  Japi-Bud Piasek - Enigma Czechowice 3:4 (2:2)
15:50  Profi M tec Pszczyna - Orły Mirosława K. 4:7 (0:4)
16:40  OKS Poligon Pszczyna - ATS Jakub Pszczyna  2:3 (1:1)
17:30  Ełka Team Pszczyna - Sew-Met Piasek  3:4 (2:2)
18:20  Mieszko Pszczyna - Gunners Biegier  3:1 (0:0)
19:10  Termex Pszczyna - ConstructoR Tychy  2:2 (0:0)
pauza  Cadi-Car Pszczyna
XI kolejka - 21 i 23 października 2012 - boisko Orlik 

10:00
niedziela, 21 października 2012 - Orlik
 
Ełka Team Pszczyna - ConstructoR Tychy

2:2 (1:1)
10:50  Japi-Bud Piasek - OKS Poligon Pszczyna 1:1 (1:1)
11:40  Cadi-Car Pszczyna - Sew-Met Piasek  1:1 (0:0)
12:30  Orły Mirosława K. - Gunners Biegier  3:1 (2:0)
13:20  Profi M tec Pszczyna - ATS Jakub Pszczyna  3:0 (1:0)

19:00
wtorek, 23 października 2012 - Orlik
 
Mieszko Pszczyna - Termex Pszczyna

6:2 (2:1)
pauza Enigma Czechowice
XII kolejka - 28 października 2012 - niedziela - boisko Orlik 
14:10  Gunners Biegier - Profi M tec Pszczyna 4:3 (3:2)
15:00  Orły Mirosława K. - Cadi-Car Pszczyna 5:2 (3:2)
15:50  ATS Jakub Pszczyna - Ełka Team Pszczyna  3:4 (2:2)
16:40  Termex Pszczyna - OKS Poligon Pszczyna 2:4 (2:0)
17:30  Sew-Met Piasek - Japi-Bud Piasek 3:3 (1:2)
18:20  Enigma Czechowice - Mieszko Pszczyna 1:5 (0:1)
pauza ConstructoR Tychy 
XIII kolejka - 3 listopada 2012 - sobota - boisko Orlik 
15:00  Enigma Czechowice - Orły Mirosława K. 2:0 (1:0)
15:50  ATS Jakub Pszczyna - Cadi-Car Pszczyna  2:2 (1:2)
16:40  Gunners Biegier - ConstructoR Tychy 4:4 (2:1)
17:30  OKS Poligon Pszczyna - Mieszko Pszczyna 2:1 (1:0)
18:20  Termex Pszczyna - Profi M tec Pszczyna  1:4 (1:2)
19:10  Ełka Team Pszczyna - Japi-Bud Piasek 2:0 (2:0)
pauza  Sew-Met Piasek

Copyright © 2007-2018 POSiR Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia