III liga - sezon 2012/2013

Terminarz rozgrywek III ligi
Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej sezon 2012/2013

1 kolejka - niedziela - 2 września 2012 - boisko Orlik
15:00DN Okna Rudołtowice - Multi-Form II Piasek4:6 (2:4)
15:50Rudołtowice - Promil Reaktywacja1:3 (0:1)
16:40Davex Pszczyna - Poligoners2:3 (0:1)
17:30Bau-Mat Poręba - Piasek United3:2 (3:2)
18:20Mistrzunieniunie - Undergrasosexoholics3:1 (1:0)



2 kolejka - piątek 7.09.2012, niedziela 9.09.012 - boisko Orlik


11:00
niedziela, 09.09.2012 - boisko Orlik
Multi-Form II Piasek  - Bau-Mat Poręba

1:8 (0:4)
11:50DN Okna Rudołtowice - Promil Reaktywacja3:3 (0:2)
12:40Undergrasosexoholics - Davex Pszczyna0:10 (0:4)
14:20Mistrzunieniunie - Piasek United3:2 (1:1)

21:00
piątek, 07.09.2012 - boisko Orlik
Poligoners - Rudołtowice

4:4 (3:1)



3 kolejka - niedziela - 16 września 2012 - boisko Orlik
11:00DN Okna Rudołtowice - Rudołtowice2:3 (1:1)
11:50Bau-Mat Poręba - Davex Pszczyna2:5 (0:3)
12:40Multi-Form II Piasek  - Undergrasosexoholics9:2 (2:1)
13:30Poligoners - Mistrzunieniunie5:7 (4:4)
14:20Promil Reaktywacja - Piasek United3:1 (0:1)



4 kolejka - sobota 22.09.'12, poniedziałek 24.09.'12 - Orlik

15:00
sobota, 22 września 2012 - Orlik
Multi-Form II Piasek  - Mistrzunieniunie

3:4 (2:2)
15:50Undergrasosexoholics - Piasek United3:2 (1:1)
16:40Poligoners - DN Okna Rudołtowice6:1 (3:0)
17:30Bau-Mat Poręba - Promil Reaktywacja5:1 (1:0)

19:00
poniedziałek, 24 września 2012 - Orlik
Rudołtowice - Davex Pszczyna

3:5 (1:3)


5 kolejka - niedziela - 30 września 2012 - boisko Orlik
15:00Mistrzunieniunie - Promil Reaktywacja5:2 (1:1)
15:50Bau-Mat Poręba - Poligoners2:0 (0:0)
16:40Undergrasosexoholics - Rudołtowice2:5 (2:2)
17:30DN Okna Rudołtowice - Davex Pszczyna2:4 (0:1)
18:20Multi-Form II Piasek - Piasek United4:1 (2:0)


6 kolejka - 7 i 8 października 2012 - boisko Orlik

10:50
niedziela, 7 października 2012 - Orlik
Bau-Mat Poręba - Rudołtowice

7:1 (3:1)
11:40Multi-Form II Piasek - Promil Reaktywacja3:2 (2:2)
12:30Undergrasosexoholics - DN Okna Rudołtowice5:10 (2:6)
13:20Poligoners - Piasek United4:4 (0:2)

19:00
poniedziałek, 8 października 2012 - Orlik
Mistrzunieniunie - Davex Pszczyna

1:3 (1:1)


7 kolejka - niedziela, 14 i 21 października 2012 - boisko Orlik

10:50
niedziela, 14.10.2012 - boisko Orlik
Davex Pszczyna - Multi-Form II Piasek

3:2 (2:0)
11:40Mistrzunieniunie - DN Okna Rudołtowice4:2 (1:1)
12:30Poligoners - Promil Reaktywacja5:4 (1:2)
13:20Rudołtowice - Piasek United 6:3 (1:1)

14:10
niedziela, 21.10.2012 - boisko Orlik
Undergrasosexoholics - Bau-Mat Poręba

1:3 (1:2)

8 kolejka - sobota - 20 października 2012 - boisko Orlik
15:00Poligoners - Multi-Form II Piasek3:6 (1:2)
15:50Undergrasosexoholics - Promil Reaktywacja4:9 (2:4)
16:40Mistrzunieniunie - Rudołtowice4:1 (2:1)
17:30Bau-Mat Poręba - DN Okna Rudołtowice2:5 (0:1)
18:20Davex Pszczyna - Piasek United3:2 (0:0)


9 kolejka - niedziela - 28 października 2012 - boisko Orlik
10:00Promil Reaktywacja - Davex Pszczyna3:4 (1:1)
10:50Bau-Mat Poręba - Mistrzunieniunie10:4 (2:1)
11:40Poligoners - Undergrasosexoholics7:3 (1:3)
12:30Multi-Form II Piasek - Rudołtowice4:1 (2:1)
13:20DN Okna Rudołtowice - Piasek United0:7 (0:3)


Copyright © 2007-2018 POSiR Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia