LF - Terminarz II ligi sezon 2012/2013 - runda I

                     TERMINARZ I WYNIKI I RUNDY  
1 kolejka - 10-11 listopada 2012
 sobota, 10.11.2012 - Suszec
18:50Kryry - Tamir8:6 (4:2)
19:40OKS Poligon - The Blues4:3 (1:1)
 sobota, 10.11.2012 - Goczałkowice 
19:10Mieszko - Alma Miedźna6:9 (4:6)
20:00Inny Zespół - Orły Mirosława K.8:8 (2:6)
 niedziela, 11.11.2012 - Pszczyna 
19:10Belfer Team - Gardawice7:3 (2:2)
2. kolejka - 17-18 listopada 2012
 sobota, 17.11.2012 - Goczałkowice 
16:40OKS Poligon - Inny Zespół8:1 (4:0)
19:10Tamir - Mieszko6:4 (3:3)
20:00Alma Miedźna - Orły Mirosława K.5:4 (1:3)
niedziela, 18.11.2012 - Suszec
13:20Gardawice - Kryry2:3 (0:2)
15:00Belfer Team - The Blues3:3 (0:1)
  
3 kolejka - 24-25 listopada 2012
 sobota, 24.11.2012 - Goczałkowice 
18:10Gardawice - OKS Poligon2:7 (0:1) 
19:00Orły Mirosława K. - Mieszko10:0 (5:0)
19:50Inny Zespół - The Blues 7:4 (5:1)
 niedziela, 25.11.2012 - Suszec
11:00Alma Miedźna - Kryry6:1 (2:1)
 niedziela, 25.11.2012 - Pszczyna 
20:40Belfer Team - Tamir9:0 (3:0)
4 kolejka - 1 grudnia 2012 - Suszec
16:00Tamir - The Blues6:7 (2:2)
16:50Belfer Team - Kryry5:5 (3:2)
17:40OKS Poligon - Mieszko5:3 (2:1)
18:30Gardawice - Orły Mirosława K.4:10 (1:5)
19:20Alma Miedźna - Inny Zespół2:2 (1:2)
5 kolejka - 8, 9 i 11 grudnia 2012

16:50
sobota, 8 grudnia 2012 - Goczałkowice
OKS Poligon - Tamir

4:4 (2:0)

17:30
niedziela, 9 grudnia 2012 - Pszczyna
Orły Mirosława K. - The Blues

7:3 (3:2)
18:20Gardawice - Inny Zespół1:6 (1:3)
19:10Alma Miedźna - Belfer Team9:3 (4:1)

20:00
wtorek, 11 grudnia 2012 - Pszczyna
Kryry - Mieszko

4:9 (0:4)
6 kolejka - 16 grudnia 2012 - Goczałkowice
14:10Gardawice - The Blues8:6 (5:3)
15:00Belfer Team - Mieszko9:2 (4:0)
15:50Inny Zespół - Tamir3:1 (3:0)
16:40OKS Poligon - Alma Miedźna2:2 (2:2)
17:30Orły Mirosława K. - Kryry10:2 (5:1)
7 kolejka - 22 grudnia 2012 - Suszec
15:00Mieszko - Gardawice8:5 (3:2) 
15:50Alma Miedźna - Tamir3:2 (1:0)
16:40The Blues - Kryry4:2 (3:0)
17:30Orły Mirosława K. - OKS Poligon8:3 (4:2)
18:20Inny Zespół  - Belfer Team4:2 (1:1)
8 kolejka - 29-30 grudnia 2012 - Pszczyna
 sobota, 29.12.2012 - Pszczyna 
19:10OKS Poligon - Belfer Team4:1 (0:0) 
20:00Inny Zespół - Kryry4:2 (2:0)
 niedziela, 30.12.2012 - Pszczyna 
10:00Orły Mirosława K. - Tamir6:1 (1:0)
10:50Alma Miedźna - Gardawice2:2 (0:1)
11:40Mieszko - The Blues4:3 (3:0)

9 kolejka - 5 stycznia 2013 - Goczałkowice
 17:00Alma Miedźna - The Blues5:2 (2:2)
 17:50Orły Mirosława K. - Belfer Team8:1 (2:0) 
 18:40Gardawice - Tamir1:6 (1:3)
 19:30OKS Poligon - Kryry4:4 (2:1)
 20:20Inny Zespół - Mieszko4:5 (2:1)
Copyright © 2007-2019 POSiR Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia