LF - Terminarz III ligi sezon 2012/2013 - runda I

                     TERMINARZ I WYNIKI I RUNDY  
1 kolejka - 10-11 listopada 2012
 sobota, 10.11.2012 - Suszec
17:10Sew-Met - Piasek United5:6 (3:3)
sobota, 10.11.2012 - Goczałkowice
15:00Enigma Czechowice - Termex2:3 (1:1)
15:50Promos24 - FC Turbodymomeny2:8 (0:5)
 niedziela, 11.11.2012 - Pszczyna 
20:00Relax Katon Pub - Willa Kobiór4:7 (1:3)
20:50Trójca Pszczyna - ConstructoR3:3 (0:0)
 
2. kolejka - 17-18 listopada 2012
 sobota, 17.11.2012 - Goczałkowice 
15:00Promos24 - Termex3:8 (3:2)
15:50Willa Kobiór - Piasek United7:2 (3:0)
17:30FC Turbodymomeny - Trójca Pszczyna2:4 (1:2)
20:50ConstructoR - Relax Katon Pub6:2 (5:1)
 niedziela, 18.11.2012 - Goczałkowice 
13:30Enigma Czechowice - Sew-Met1:7 (1:2)
   
3 kolejka - 25 listopada 2012
 niedziela, 25.11.2012 - Pszczyna 
16:30Promos24 - ConstructoR2:3 (1:1) 
17:20Willa Kobiór - Trójca Pszczyna4:1 (1:0)
18:10FC Turbodymomeny - Enigma Czechowice2:1 (0:0)
19:00Piasek United - Relax Katon Pub8:2 (2:2)
19:50Sew-Met - Termex 5:2 (2:1)
4 kolejka - 2 grudnia 2012 - Suszec

12:40
niedziela, 2 grudnia - Suszec
Promos24 - Trójca Pszczyna

8:7 (4:3) 
13:30Enigma Czechowice - Relax Katon Pub6:1 (4:1)
14:20FC Turbodymomeny - Piasek United6:1 (3:0)
15:10Willa Kobiór - Sew-Met6:9 (1:5)

21:10
niedziela, 2 grudnia - Pszczyna
ConstructoR - Termex

3:2 (1:1)
5 kolejka - 9 grudnia 2012 - Goczałkowice
10:00Piasek United - Termex3:2 (1:0) 
10:50FC Turbodymomeny - Sew-Met9:3 (5:2)
11:40Trójca Pszczyna - Relax Katon Pub1:2 (0:0)
12:30Willa Kobiór - Promos248:5 (4:0)
13:20Enigma Czechowice - ConstructoR2:2 (1:1)
6 kolejka - 16 grudnia 2012 - Goczałkowice
10:00Promos24 - Relax Katon Pub4:7 (1:3)
10:50Sew-Met - ConstructoR1:1 (1:1)
12:30Piasek United - Trójca Pszczyna2:4 (0:2)
13:20FC Turbodymomeny - Termex2:1 (1:0)
18:20Enigma Czechowice - Willa Kobiór7:6 (1:1)
7 kolejka - 22 grudnia 2012 - Pszczyna
15:00Willa Kobiór - Termex2:3 (0:2) 
15:50Piasek United - Promos241:9 (0:3)
16:40Sew-Met - Relax Katon Pub7:2 (1:0)
17:30FC Turbodymomeny - ConstructoR3:0 (1:0)
18:20Enigma Czechowice - Trójca Pszczyna1:5 (0:2)
8 kolejka - 29 grudnia 2012 - Suszec
15:00Enigma Czechowice - Promos242:7 (1:3) 
15:50Piasek United - ConstructoR2:4 (0:1)
16:40Sew-Met - Trójca Pszczyna10:2 (4:2)
17:30Willa Kobiór - FC Turbodymomeny3:4 (1:2)
18:20Relax Katon Pub - Termex2:4 (1:1)

9 kolejka - 5-6 stycznia 2013
 
21:10
sobota, 5 stycznia - Goczałkowice
Piasek United - Enigma Czechowice

1:7 (1:2) 
niedziela, 6 stycznia - Pszczyna 
18:20 
19:10
Termex - Trójca Pszczyna
Relax Katon Pub - FC Turbodymomeny
1:6 (0:4)
1:5 (0:1)
20:00 Sew-Met - Promos24

4:4 (3:1)

20:50Willa Kobiór - ConstructoR1:3 (1:1)
Copyright © 2007-2019 POSiR Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia