I liga - sezon 2012/2013 - runda wiosenna

Terminarz rozgrywek I ligi
Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej sezon 2012/2013
runda wiosenna

XIV kolejka - 24 marca 2013 - niedziela - boisko Orlik

11:00

Enigma Czechowice - Cadi-Car Pszczyna

2:2

11:50

Sew-Met Piasek - Profi M tec Pszczyna

3:10

12:40

OKS ZRB Matyszkiewicz - Ełka Team

1:6

13:30

ATS Jakub Pszczyna - Mieszko Pszczyna

3:2

14:20

Termex Pszczyna - Japi-Bud Piasek

2:5

15:10

Orły Mirosława K. - ConstructoR Tychy

1:1

pauza

Gunners Biegier





XV kolejka - 2 maja 2013 oraz 8 maja 2013


czwartek, 2 maja 2013 - boisko PIAST


18:00

Sew-Met Piasek - OKS ZRB Matyszkiewicz

2:2 (1:1)

18:50

Orły Mirosława K. - Mieszko Pszczyna

1:7 (1:2)

18:50

Gunners Biegier - Japi-Bud Piasek

2:1 (0:0)

19:40
Enigma Czechowice - Ełka Team Pszczyna

1:5 (0:3)

20:30

Cadi-Car Pszczyna - ConstructoR Tychy

1:4 (1:3)

pauza

Profi M tec Pszczyna



20:00

wtorek, 7 maja 2013 - boisko ORLIK
ATS Jakub Pszczyna - Termex Pszczyna

4:2 (3:2)

XVI kolejka - 6 kwiatnia 2013 - sobota - boisko Orlik

15:00

Cadi-Car Pszczyna - Gunners Biegier

1:0

15:50

Japi-Bud Piasek - ATS Jakub Pszczyna

2:4

16:40

Ełka Team Pszczyna - Termex Pszczyna

5:1

17:30

OKS ZRB Matyszkiewicz - ConstructoR Tychy

6:1

18:20

Profi M tec Pszczyna - Enigma Czechowice

8:2

19:10

Mieszko Pszczyna - Sew-Met Piasek

4:3

pauza

Orły Mirosława K.





XVII kolejka - 14 kwietnia 2013 - niedziela - boisko Orlik

14:10

ATS Jakub Pszczyna - Enigma Czechowice

3:1

15:00

Sew-Met Piasek - ConstructoR Tychy

3:6

15:50

Termex Pszczyna - Gunners Biegier

3:2

16:40

Mieszko Pszczyna - Profi M tec Pszczyna

6:1

17:30

OKS ZRB Matyszkiewicz - Orły Mirosława K.

2:4

18:20

Japi-Bud Piasek - Cadi-Car Pszczyna

2:2

pauza

Ełka Team Pszczyna





XVIII kolejka - 21 kwietnia 2013 - niedziela - boisko Orlik

10:00

Enigma Czechowice - ConstructoR Tychy

2:1 (1:0)

10:50

OKS ZRB Matyszkiewicz - Cadi-Car Pszczyna

5:2 (3:1)

11:40

Ełka Team Pszczyna - Profi M tec Pszczyna

0:1 (0:0)

12:30

ATS Jakub Pszczyna - Orły Mirosława K.

1:1 (0:0)

13:20

Sew-Met Piasek - Gunners Biegier

2:0 (1:0)

14:10

Japi-Bud Piasek - Mieszko Pszczyna

2:3 (1:1)

pauza

Termex Pszczyna





XIX kolejka - 28 i 30 kwietnia 2013 - boisko Orlik


niedziela, 28 kwietnia 2013


10:50

Profi M tec Pszczyna - Japi-Bud Piasek

4:1 (4:1)

11:40

Gunners Biegier - ATS Jakub Pszczyna

2:1 (1:1)

12:30

Cadi-Car Pszczyna - Ełka Team Pszczyna

2:1 (2:0)

13:20

Orły Mirosława K. - Termex Pszczyna

4:6 (0:5)

14:10

Enigma Czechowice - Sew-Met Piasek

4:3 (1:1)

pauza

OKS ZRB Matyszkiewicz




19:00

wtorek 30 kwaietnia 2013 - boisko Orlik

Mieszko Pszczyna - ConstructoR Tychy

6:2 (1:1)

XX kolejka - 04 i 05 maja 2013 - boisko Orlik

15:00

Japi-Bud Piasek - Orły Mirosława K.

4:6 (2:2)

15:50

Termex Pszczyna - Sew-Met Piasek

0:1 (0:10)

16:40

Ełka Team Pszczyna - Gunners Biegier

5:0 w.o.

17:30

OKS ZRB Matyszkiewicz - Enigma

0:1 (0:1)

18:20

ATS Jakub Pszczyna - ConstructoR Tychy

4:0 (3:0)


17:30

niedziela, 05.05.2013 - Orlik

Profi M tec Pszczyna - Cadi-Car Pszczyna


4:2 (1:0)

pauza

Mieszko Pszczyna





XXI kolejka - 11 i 12 maja i 8 czerwca 2013 - boisko Orlik


sobota, 11 maja 2013


 14:15


20:00

Orły Mirosława K. - Sew-Met Piasek


Profi M tec - OKS ZRB Matyszkiewicz

2:2 (2:1)


3:2 (2:1)


niedziela, 12 maja 2013


14:10

Japi-Bud Piasek - ConstructoR Tychy

2:1 (0:0)

15:00

Cadi-Car Pszczyna - Termex Pszczyna

9:3 (5:0)

16:40

Mieszko Pszczyna - Ełka Team Pszczyna

3:4 (2:1)

14:15

sobota, 8 czerwca 2013 - boisko Orlik


Gunners Biegier - Enigma Czechowice


4:8 (0:3)

pauza

ATS Jakub Pszczyna








XXII kolejka - 18 maja 2013 - sobota - boisko Orlik

15:00

Enigma Czechowice - Termex Pszczyna

4:1 (2:1)

15:50

Cadi-Car Pszczyna - Mieszko Pszczyna

4:3 (3:2)

16:40

Gunners Biegier - OKS ZRB Matyszkiewicz

1:6 (0:2)

17:30

Orły Mirosława K. - Ełka Team Pszczyna

4:3 (2:1)

18:20

Sew-Met Piasek - ATS Jakub Pszczyna

0:1 (0:0)

19:10

Profi M tec Pszczyna - ConstructoR Tychy

5:0 (2:0)

pauza

Japi-Bud Piasek





XXIII kolejka - 26 maja 2013 - niedziela - boisko Orlik

10:00

Japi-Bud Piasek - Enigma Czechowice


0:4

10:50

Termex Pszczyna - ConstructoR Tychy


5:1

11:40

OKS ZRB Matyszkiewicz - ATS Jakub


1:3

12:30

Ełka Team Pszczyna - Sew-Met Piasek


3:1

13:20

Profi M tec Pszczyna - Orły Mirosława K.


3:2

14:10

Mieszko Pszczyna - Gunners Biegier


5:3

pauza

Cadi-Car Pszczyna





XXIV kolejka - 01, 04 i 06 czerwca 2013



15:50

sobota, 1 czerwca 2013 - boisko Orlik

Japi-Bud Piasek - OKS ZRB Matyszkiewicz


2:4

16:40

Cadi-Car Pszczyna - Sew-Met Piasek


6:4

18:20

Profi M tec Pszczyna - ATS Jakub Pszczyna


3:1

19:10

Mieszko Pszczyna - Termex Pszczyna


6:1

18:15

czwartek, 6 czerwca 2013 - boisko Piast

Orły Mirosława K. - Gunners Biegier


8:1



20:00

wtorek, 4 czerwca 2013 - boisko Orlik

Ełka Team Pszczyna - ConstructoR Tychy


4:0

pauza

Enigma Czechowice





XXV kolejka - 9 czerwca 2013 - niedziela - boisko Orlik

14:10

Sew-Met Piasek - Japi-Bud Piasek


3:1

15:00

Orły Mirosława K. - Cadi-Car Pszczyna


2:1

15:50

ATS Jakub Pszczyna - Ełka Team Pszczyna


3:2

16:40

Termex Pszczyna - OKS ZRB Matyszkiewicz


2:6

17:30

Enigma Czechowice - Mieszko Pszczyna


0:3

18:20

Gunners Biegier - Profi M tec Pszczyna


1:3

pauza

ConstructoR Tychy





XXVI kolejka - 15 czerwca 2013 - sobota - boisko Orlik

15:00

OKS ZRB Matyszkiewicz - Mieszko Pszczyna

0:3 (0:1)

15:50

ATS Jakub Pszczyna - Cadi-Car Pszczyna

4:4 (2:1)

16:40

Gunners Biegier - ConstructoR Tychy

2:0 (0:0)

17:30

Enigma Czechowice - Orły Mirosława K.

6:1 (2:0)

18:20

Termex Pszczyna - Profi M tec Pszczyna

3:4 (0:3)

19:10

Ełka Team Pszczyna - Japi-Bud Piasek

3:2 (1:0)

pauza

Sew-Met Piasek


Copyright © 2007-2018 POSiR Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia