III liga - sezon 2012/2013 - runda wiosenna

Terminarz rozgrywek III ligi
Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej sezon 2012/2013
runda wiosenna

10 kolejka - niedziela - 14 kwietnia 2013 - boisko Orlik

10:00DN Okna Rudołtowice - Multi-Form II Piasek 2:6

10:50Rudołtowice - Promil Reaktywacja1:3

11:40Davex Pszczyna - Poligoners5:3

12:30Bau-Mat Poręba - Piasek United1:2

13:20Mistrzunieniunie - Undergrasosexoholics2:1




11 kolejka - sobota - 20 kwietnia 2013 - boisko Orlik

16:00Multi-Form II Piasek - Bau-Mat Poręba2:4 (1:1)

16:50DN Okna Rudołtowice - Promil Reaktywacja3:2 (1:1)

17:40Undergrasosexoholics - Davex Pszczyna1:4 (0:1)

18:30Poligoners - Rudołtowice3:4 (1:0)

19:20Mistrzunieniunie - Piasek United2:3 (1:1)




12 kolejka - niedziela - 28 kwietnia 2013 - boisko Orlik

15:00DN Okna Rudołtowice - Rudołtowice2:5 (1:2)

15:50Bau-Mat Poręba - Davex Pszczyna3:2 (3:0)

16:40Multi-Form II Piasek  - Undergrasosexoholics3:2 (2:2)

17:30Poligoners - Mistrzunieniunie8:1 (3:1)

18:20Promil Reaktywacja - Piasek United3:4 (2:1)




13 kolejka - 4 i 5 maja 2013 - boisko Orlik


19:10
sobota, 4 maja 2013 - boisko Orlik
Bau-Mat Poręba - Promil Reaktywacja


4:2 (2:1)



15:00

niedziela, 5 maja 2013 - boisko Orlik
Multi-Form II Piasek  - Mistrzunieniunie


7:4 (2:1)

15:50Rudołtowice - Davex Pszczyna2:7 (1:3)

16:40Poligoners - DN Okna Rudołtowice2:6 (0:1)

18:20Undergrasosexoholics - Piasek United3:4 (1:2)




14 kolejka - 12 i 15 maja 2013 - boisko Orlik


10:00
niedziela, 12 maja 2013 - boisko Orlik
Mistrzunieniunie - Promil Reaktywacja

2:5 (0:1)

11:40Undergrasosexoholics - Rudołtowice1:5 (0:3)

12:30DN Okna Rudołtowice - Davex Pszczyna1:6 (1:1)

13:20Multi-Form II Piasek - Piasek United2:5 (1:1)


21:00
środa, 15 maja 2013 - boisko Orlik
Bau-Mat Poręba - Poligoners

1:2 (1:0)




15 kolejka - niedziela - 19 maja 2013 - boisko Orlik


20:00
sobota, 18 maja 2013 - boisko Orlik
Multi-Form II Piasek - Promil Reaktywacja

7:2 (2:1)


15:00
niedziela, 19 maja 2013 - boisko Orlik
Mistrzunieniunie - Davex Pszczyna

1:8 (0:2)

15:50Bau-Mat Poręba - Rudołtowice4:2 (3:0)

17:30Undergrasosexoholics - DN Okna Rudołtowice8:2 (2:1)

18:20Poligoners - Piasek United2:5 (1:1)




16 kolejka -  25 maja i 1 czerwca 2013 - boisko Orlik


16:00
sobota, 25 maja 2013 - boisko Orlik
Undergrasosexoholics - Bau-Mat Poręba

5:7

17:40Mistrzunieniunie - DN Okna Rudołtowice3:12

18:30Poligoners - Promil Reaktywacja9:1

19:20Rudołtowice - Piasek United0:1


14:10
sobota, 1 czerwca 2013 - boisko Orlik
Davex Pszczyna - Multi-Form II Piasek

2:3




17 kolejka - niedziela - 2 czerwca 2013 - boisko Orlik

10:00Poligoners - Multi-Form II Piasek 3:2

10:50Undergrasosexoholics - Promil Reaktywacja3:12

11:40Mistrzunieniunie - Rudołtowice3:12

12:30Bau-Mat Poręba - DN Okna Rudołtowice10:0

13:20Davex Pszczyna - Piasek United4:2




18 kolejka - niedziela - 9 czerwca 2013 - boisko Orlik

10:00Promil Reaktywacja - Davex Pszczyna3:3

10:50Bau-Mat Poręba - Mistrzunieniunie0:5

11:40Poligoners - Undergrasosexoholics12:2

12:30Multi-Form II Piasek  - Rudołtowice7:6

13:20DN Okna Rudołtowice - Piasek United3:2
Copyright © 2007-2018 POSiR Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia