X KMPP: uwaga zmiana harmonogramu orlików2018-08-02, ostatnia aktualizacja: 2018-08-17, 21:59

Już w najbliższy weekend, rozegrane zostaną turnieje eliminacyjne w ramach X Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Piłce Nożnej o Puchar Firmy Ziobro S.C.

W związku z wycofaniem się z drużyny LKS AMP Miedźna zmianie uległ harmonogram meczów grupy B w kategorii orlików. Aktualny rozkład gier znajdziecie w "plikach do pobrania".

Eliminacje rozpoczniemy w sobotę (18 sierpnia) na boisku piłkarskim "Orlik" przy POSiR, a rywalizować będą zespoły zgłoszone w kategorii orlików. W niedzielę (19 sierpnia) o awans do finałów powalczą żaki (boisko "Orlik" przy POSiR Pszczyna) oraz młodziki (boisko "Piast" przy ZS1 Pszczyna. Szczegółowy harmonogram każdej kategorii, znajdziecie w "plikach do pobrania".

Wszyscy niepełnoletni, którzy chcą wziąć udział w turnieju, muszą bezwzględnie dostarczyć podpisaną zgodę rodzica/opiekuna na udział w zawodach (zgoda dostępna w "plikach do pobrania")

Informacja z dnia 2 sierpnia 2018
Tradycyjnie zawody te zostaną rozegrane w dwóch częściach. Najpierw odbędą się eliminacje, potem turniej finałowy. Zawody zostaną rozegrane w trzech kategoriach wiekowych: żak (2010-2012), orlik (2008-2010) i młodzik (2006-2008). Eliminacje żaków i orlików zostaną rozegrane na boisku "Orlik" przy Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pszczynie, zaś eliminacje młodzików i turniej finałowy na boisku "Piast" przy Zespole Szkół nr 1 w Pszczynie.

W zmaganiach zaprezentują się drużyny reprezentujące kluby i szkółki piłkarskie działające na terenie powiatu pszczyńskiego.

Sponsor główny KMPP

Zgłoszenia do zawodów przyjmowane są drogą elektroniczną (sport@posir.pszczyna.pl z dopiskiem "KMPP") do 9 sierpnia. W zgłoszeniach należy podawać nazwę klubu, imię i nazwisko osoby do kontaktu wraz z numerem telefonu oraz kategorie wiekowe, do których klub zgłasza drużyny. Wszyscy niepełnoletni, którzy chcą wziąć udział w turnieju, muszą bezwzględnie dostarczyć podpisaną zgodę rodzica/opiekuna na udział w zawodach (zgoda dostępna w "plikach do pobrania").

Zgłoszone zespoły (stan na dzień 10 sierpnia 2018 roku)
ORLIK (2008-2010) - eliminacje 18 sierpnia, boisko "Orlik" POSiR

LKS Wisła Wielka
Leśnik Kobiór
LKS Brzeźce
LKS Mizerów
UKS SPS Wola
UMKS Ruły United
UKS Warszowice
LKS AMP Miedźna
MKS Iskra Pszczyna I
MKS Iskra Pszczyna II
Akademia Piłkarska 21 Łąka

ŻAK (2010-2012) - eliminacje 19 sierpnia, boisko "Orlik" POSiR
LKS Wisła Wielka
Leśnik Kobiór
LKS Goczałkowice-Zdrój
LKS Brzeźce
UMKS Goczałkowice-Zdrój
LKS Mizerów
UKS SPS Wola
Junior Football Frydek
UMKS Ruły United
UKS Warszowice
Akademia Młodego Piłkarza I
Akademia Młodego Piłkarza II
MKS Iskra Pszczyna I
MKS Iskra Pszczyna II
LKS Studzienice
Akademia Piłkarska 21 Łąka

MŁODZIK (2006-2008) - eliminacje 19 sierpnia, boisko "Piast" ZS 1 Pszczyna
LKS Czarków
LKS Sokół Wola
LKS Brzeźce
UMKS Goczałkowice-Zdrój
Junior Football Frydek
UMKS Ruły United
MKS Iskra Pszczyna I
MKS Iskra Pszczyna II
MKS Promyk Golasowice
LKS Łąka.

X KMPP 2018
Copyright © 2007-2019 POSiR Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia