X KMPP: poznaliśmy komplet finalistów2018-08-19, 17:34

X KMPP 2018

fot. POSiR

W miniony weekend, poznaliśmy wszystkich finalistów X Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Piłce Nożnej o Puchar Firmy Ziobro S.C.

Jubileuszowe X Klubowe Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Piłce Nożnej o Puchar Firmy Ziobro S.C. rozpoczęliśmy od eliminacji w kategorii orlików. W rywalizacji wzięło udział dziesięć zespołów, które podzielone zostały na dwie grupy. W grupie "A" awans z pierwszego miejsca uzyskała drużyna MKS-u Iskra Pszczyna, która zakończyła eliminacje z kompletem zwycięstw. Drugie miejsce, premiowane awansem do wielkiego finału, wywalczył zespół Leśnika Kobiór. W grupie "B", komplet zwycięstw zaliczyła również druga drużyna MKS Iskra Pszczyna, a skład turnieju finałowego uzupełnił UKS SPS Wola.


fot. POSiR


W niedzielę przyszedł czas na rywalizację żaków i młodzików. W kategorii żaków o awans walczyło trzynaście zespołów, a w finale zobaczymy zawodników LKS-u Mizerów, Akademii Piłkarskiej 21 Łąka, MKS-u Iskra Pszczyna oraz UKS-u Warszowice.


fot. POSiR


Najstarsza kategoria, eliminacje rozgrywała na boisku Piast przy Zespole Szkół nr 1 w Pszczynie, gdzie z dziewięciu zgłoszonych zespołów, na eliminacje dotarło niestety tylko siedem. Udział w turnieju finałowym, a jednocześnie walkę o tytuł Mistrza Powiatu, wywalczyły drużyny: LKS Czarków, LKS Łąka, MKS Iskra Pszczyna i UMKS Ruły United.


fot. POSiR


Szczegółowe wyniki z eliminacji, znajdziecie w "plikach do pobrania".

Zwycięzców X Klubowych Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Piłce Nożnej o Puchar Firmy Ziobro S.C., poznamy już w najbliższą sobotę (25 sierpnia). Zmagania rozpoczniemy o godzinie 9.00 od rywalizacji młodzików. O godzinie 12.30 na boisko wybiegną orliki i żaki. Drużyny grać będą systemem "każdy z każdym", a o kolejności spotkań zadecyduje losowanie, które odbędzie się dziesięć minut przed startem danej kategorii. Turniej finałowy odbędzie się na boisku Piast przy Zespole Szkół nr 1 w Pszczynie.

Sponsor główny KMPP
Copyright © 2007-2019 POSiR Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia