PALP: Granie zakończone, medale rozdane!2015-06-08, ostatnia aktualizacja: 2015-06-08, 14:43

W Ośrodku nad Dokawą zakończyła się XII edycja Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej organizowanej przez Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie.

Profi M Tec z Pucharem Ligi PALP2015-05-29, 10:50

Profi M Tec Pszczyna zdobył Puchar Ligi PALP. W finale rozgrywek organizowanych przez Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie ekipa braci Poczkajskich okazała się lepsza od CosntructoRa Tychy.

PALP - Ruszamy w weekend2015-02-25, ostatnia aktualizacja: 2015-03-09, 22:29

Po zimowej przerwie pora na rozgrywki Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. W sobotę 21 marca na "Boisku Orlik" w Pszczynie zameldują się zawodnicy inaugurując rundę rewanżową. Tydzień wcześniej rozegramy jednak Puchar Ligi - Harmonogram do pobrania

"Którędy do szatni?": W ferie gramy również na "Orliku"2015-02-09, 18:49

W programie organizowanej przez Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie zimowej akcji dla młodzieży szkolnej Ferie z POSiR-em 2015 "Którędy do szatni?" nie może zabraknąć turnieju piłki nożnej rozgrywanego na "Orliku".

PALP: Spadki i awanse z ligi - zmiany2014-10-02, 16:12

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie informuje, że w związku z nieparzystą ilością drużyn uczestniczących w I lidze PALP nastąpiły zmiany w regulaminie rozgrywek dotyczące zasad spadków i awansów.

PALP: Z ligi wycofał się Nexx Goczałkowice2014-09-11, 21:59

W związku z wycofaniem się z rozgrywek Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej zespołu Nexx Goczałkowice uległy zmianie niektóre mecze.

Ryszył nowy sezon w PALP-ie!2014-09-03, 16:19

Swoje rozgrywki zainaugurowała Pszczyńska Amatorska Liga Piłkarska. Na trzech szczeblach rozgrywkowych zagra w sumie 37 drużyn!

VI KMPP: Trzy razy dla Iskry2014-09-03, 14:52

Zespoły młodzieżowe Iskry Pszczyna zwyciężyły we wszystkich trzech kategoriach VI Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Piłce Nożnej. W tym roku zespoły walczyły o Puchar Dyrektora Decathlon Bielsko-Biała.

VI KMPP: O Puchar Dyrektora Decathlon Bielsko-Biała!2014-08-28, 17:02

12 zespołów zagra w turnieju finałowym VI Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Piłce Nożnej. Zespoły walczyć będą o Puchar Dyrektora Decathlon Bielsko-Biała!

VI KMPP: Orlik Miedźna i również trzy Iskry2014-08-27, 09:02

10 zespołów rywalizowało w turnieju eliminacyjnym żaków w ramach VI Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Piłce Nożnej. Awans do finałów wywalczyły trzy składy pszczyńskiej Iskry oraz Orlik Miedźna.