Współzawodnictwo szkolne w roku szkolnym 2010/2011 2010-09-10, 20:52

Znamy kalendarz imprez sportowych wliczanych do współzawodnictwa szkolnego. Sprawdż kto, z kim i kiedy zagra w mistrzostwach powiatu szkół ponadgimnazjlanych powiatu pszczyńskiego.

W czwartek w salce konferencyjnej Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyło się spotkanie nauczycieli wychowania fizycznego szkół ponadgimnazjalnych powiatu pszczyńskiego. Celem spotkania było ustalenie i omówienie kalendarza imprez sportowych, jakie odbędą się w tym roku szkolnym w ramach współzawodnictwa szkolnego. Zatwierdzono również aktualny regulamin współzawodnictwa. Przedstawiono oficjalną klasyfikację współzawodnictwa szkolnego za poprzedni rok szkolny. Miano "sportowo" najlepszej szkoły wywalczyli uczniowie I Liceum Ogólnokształcące im.Bolesława Chrobrego. Uroczyste podsumowanie oraz wręczenie nagród, pucharów oraz dyplomów odbędzie się w pażdzierniku a organizatorem tej gali będzię "liceum Chrobrego". Poniżej aktualny kalendarz współzawodnictwa na bieżący rok szkolny, klasyfikacja współzawodnictwa za rok szkolny 2009/2010 oraz regulamin współzawodnictwa.

1. I LO im.BOLESŁAWA CHROBREGO (245 pkt.)
2. III LO (223 pkt)
3. POWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 (193 pkt)
4. ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH w Pawłowicach (173 pkt)
5. ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH (158 pkt)
6. LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE w Gilowicach (142 pkt)
7. ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH i ZAWODOWYCH w Woli (73 pkt)
8. POWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 (72 pkt)
9. SZKOŁA ZAWODOWA przy Zakładzie Poprawczym w Pszczynie (43 pkt)
10. ZESPÓŁ SZKÓŁ w Woli (9 pkt)

Klasyfikacja ogólna to suma punktów uzyskanych przez reprezentacje męskie i żeńskie w dyscyplinach wliczanych do współzawodnictwa (Spartakiada LA, Biegi przełajowe, Tenis Stołowy, Piłka Nożna 11-osobowa oraz 6-stki piłkarskie, Piłka Koszykowa, Piłka Siatkowa, Piłka Ręczna, Narciarstwo Alpejskie, zawody pływackie)
Copyright © 2007-2020 POSiR Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia