Wniki I Turnieju Piłki Nożnej Plażowej2009-05-26, 23:46

Zwycięstwem piłkarzy z LO Chrobry oraz piłkarek z ZS Silesia zakończył się I Turniej Piłki Nożnej Plażowej w pszczyńskim Ośrodku nad Dokawą.

Szczypiorniści z III LO najlepsi w powiecie2009-03-23, 17:38

Tegoroczny finał powiatowych rozgrywek w piłce ręcznej chłopców był powtórką z meczu grupowego, w którym po emocjonującej walce po raz drugi górą byli licealiści z Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie. W meczu grupowym padł taki sam wynik!

Mistrzostwo powiatu dla szczypiornistek z Pawłowic2009-03-06, 14:57

Po raz drugi piłkarki ręczne z ZSO Pawłowice wywalczyły I miejsce w mistrzostwach powiatu w piłce ręcznej dziewcząt w ramach współzawodnictwa szkolnego.

Znamy półfinalistów piłki ręcznej chłopców 2009-03-03, 21:10

W dniu dzisiejszym poznaliśmy zestaw par półfinałów w mistrzostwach powiatu w piłce ręcznej chłopców.

Licealiści najlepsi pod koszem2009-02-26, 14:07

W czwartek 26 lutego odbył się turniej finałowy w koszykówce chłopców w ramach współzawodnictwa sportowego szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2008/2009. W grach finałowych pierwotnie miały wziąść udział 4 reprezentacje szkół ponadgimnazjalnych (w tym trzy licea: gilowickie i dwa pszczyńskie), które uzyskały awans z rozgrywek grupowych jednak "Samochodówka" nie stawiła się na zawodach.

Mistrzostwo w siatkówce dla III LO2009-02-24, 18:49

Zwycięstwem reprezentacji III LO z Pszczyny zakończyły się Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Siatkówce Chłopców. Zawody odbyły się w ramach Współzawodnictwa Szkolnego.

Siatkarki z "rolniczoka" mistrzyniami powiatu2009-01-26, 15:33

W czwartek 22 stycznia rozegrany został turniej finałowy o mistrzostwo powiatu w piłce siatkowej dziewcząt. Zwyciężyły siatkarki Zespołu Szkół Rolniczych, które pokonały w finale reprezentację Zespołu Szkół Ogólnokształcących z Pawłowic.

Rywalizacja siatkarzy szkół ponadgimnazjalnych na półmetku 2009-01-21, 20:15

Za nami rozgrywki grupowe siatkarzy w ramach współzawodnictwa szkolnego.Do półfinału rozgrywek awans wywalczyły: III LO, ZSE, ZSO Pawłowice i LO Chrobry.

Żeńska koszykówka dla pawłowiczanek2008-12-16, 19:29

Kolejne co roczne zawody w piłce koszykowej dziewcząt za nami i kolejny raz...jak co roku najlepsze okazały się zawodniczki z ZSO Pawłowice. Zawodniczki GUKS "Gwarek" Pawłowice grające w śląskiej lidze juniorek oraz I lidze seniorek nie dały żadnych szans swoim rywalkom zwyciężając wszystkie mecze bardzo dużą ilością punktów.

Podsumowanie współzawodnictwa sportowego2008-12-08, 14:06

Dzisiaj w Sali Kongresowej Hotelu Imperium odbyło się uroczyste podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół ponadgimnazjalnych powiatu pszczyńskiego. Zwycięzcy otrzymali nagrody!