PALP - Terminarz I liga sezon 2009/20102006-12-29, 21:57

UWAGA!Podane godziny i miejsca nierozegranych jeszcze spotkań są jedynie orientacyjnei mogą ulec zmianie

Harmonogram spotkań II rundy I ligi (wiosna 2010)

Kolejka 16 - 28 marca - niedziela - boisko "ORLIK"
12:00 Ełka Team - Trójca 4:0 (1:0)
12:50 ATS Jakub - OKS Merkury II Poligon 3:5 (1:3)
13:40 Gunners - Mieszko 0:0
14:30 FC Profi M-Tec - Termex 4:3 (4:2)
15:20 Japi-Bud - ZRB-Szybkie Banany 3:1 (1:0)
16:10 Cadi-Car - Elwo 5:1 (2:0)
17:00 Poligoners - Sew-Met 8:3 (5:0)
pauza Żubry

Kolejka 17 - 5 kwietnia - poniedziałek - boisko "ORLIK"
09:30 Poligoners - Gunners 3:1 (1:1)
10:20 Mieszko - Cadi-Car 3:3 (2:2)
11:10 ZRB-Szybkie Banany - Termex 3:0 (0:0)
12:00 Sew-Met - ATS Jakub 2:5 (2:2)
12:50 Żubry - Elwo 3:3 (1:3)
13:40 OKS Merkury II Poligon - Ełka Team 1:4 (0:2)
14:30 Japi-Bud - Trójca 6:1 (1:1)
pauza FC Profi M-Tec

Kolejka 18 - 25 kwietnia - niedzeila - boisko "ORLIK"
18:40 Żubry - Trójca 3:0 (1:0)

Kolejka 18 - 27 kwietnia - wtorek - boisko "PIAST"
18:00 ATS Jakub - Poligoners 3:1 (0:1)
18:00 FC Profi M-Tec - ZRB-Szybkie Banany 5:1 (1:0)
18:50 Japi-Bud - Sew-Met 3:4 (2:2)
18:50 Gunners - OKS Merkury II Poligon 2:2 (1:2)
19:40 Ełka Team - Mieszko 2:2 (1:1)
19:40 Termex - Elwo 3:2 (1:1)
pauza Cadi-Car

Kolejka 19 - 8, 10 i 11 maja 2010 - boisko "ORLIK"
08.05.2010 - sobota

14:10 ZRB-Szybkie Banany - Cadi-Car 4:5 (2:3)

10.05.2010 - poniedziałek
18:50 Trójca - Termex 5:2 (4:1)

11.05.2010 - wtorek
18:00 Elwo - FC Profi M-Tec 0:6 (0:4)
18:50 Żubry - Mieszko 0:3 (0:2)
19:40 OKS Merkury II Poligon - Japi-Bud 0:7 (0:2)
20:30 Sew-Met - Gunners 3:4 (2:1)
21:20 Poligoners - Ełka Team 0:4 (0:0)
pauza ATS Jakub

Kolejka 20 - 24 kwietnia - sobota - boisko "ORLIK"
15:00 Elwo - ZRB-Szybkie Banany 1:6 (0:3)
15:50 ATS Jakub - Gunners 4:2 (2:1)
16:40 Ełka Team - Sew-Met 5:1 (3:0)
17:30 FC Profi M-Tec - Mieszko 5:0 (0:0)
18:20 Cadi-Car - Trójca 9:2 (4:1)
19:10 Żubry - OKS Merkury II Poligon 2:2 (0:2)
20:00 Japi-Bud - Poligoners 9:1 (4:0)
pauza Termex

Kolejka 21 - 1 maja - sobota - boisko "PIAST"
14:00 OKS Merkury II Poligon - Termex 3:3 (0:0)
14:50 Gunners - Ełka Team 3:5 (1:2)
15:40 Poligoners - Cadi-Car 1:3 (0:2)
16:30 Mieszko - Elwo 3:0 (1:0)
17:20 Trójca - FC Profi M-Tec 0:4 (0:0)
18:10 ATS Jakub - Japi-Bud 7:2 (3:1)
19:00 Żubry - Sew-Met 6:4 (3:1)
pauza ZRB-Szybkie Banany

kolejka 22 - 3 maja - poniedziałek - boisko "PIAST"
12:00 Japi-Bud - Gunners 11:1 (5:1)
12:50 Żubry - Poligoners 2:4 (1:3)
13:40 ZRB-Szybkie Banany - Trójca 3:0 (2:0)
14:30 FC Profi M-Tec - OKS Merkury II Poligon 5:1 (4:0)
15:20 Ełka Team - ATS Jakub 2:5 (0:2)
16:10 Cadi-Car - Sew-Met 4:0 (1:0)
17:00 Termex - Mieszko 6:3 (1:1)
pauza Elwo

Kolejka 23 - 9 maja - niedziela - boisko "ORLIK"
12:00 Poligoners - ZRB-Szybkie Banany 2:1 (1:0)
12:50 Żubry - Ełka Team 1:6 (0:4)
13:40 Gunners - Termex 4:1 (2:1)
14:30 Mieszko - Japi-Bud 5:3 (3:2)
15:20 Sew-Met - Elwo 6:4 (4:2)
16:10 ATS Jakub - FC Profi M-Tec 2:5 (1:3)
17:00 OKS Merkury II Poligon - Cadi-Car 1:5 (1:1)
pauza Trójca

Kolejka 24 - 15 i 16 maja - sobota - boisko "ORLIK"
15.05.2010 - sobota

15:50 Japi-Bud - Ełka Team 3:1 (1:0)
16:40 Elwo - Trójca 2:7 (0:3)
17:30 Termex - Poligoners 2:4 (0:1)
18:20 ZRB-Szybkie Banany - OKS Poligon 1:4 (1:1)
19:10 Żubry - Gunners 4:5 (4:2)
20:00 FC Profi M-Tec - Sew-Met 3:0 (0:0)
pauza Mieszko

16.05.2010 - niedziela
18:40 Cadi-Car - ATS Jakub 4:1 (1:1)

Kolejka 25 - 23 maja - niedziela - boisko "ORLIK"
12:00 Termex - Sew-Met 4:5 (1:3)
12:50 Elwo - Gunners 2:5 (1:2)
13:40 Cadi-Car - Japi-Bud 4:3 (1:0)
14:30 Trójca - OKS Merkury II Poligon 3:2 (2:0)
15:20 Żubry - ATS Jakub 2:5 (1:2)
16:10 FC Profi M-Tec - Poligoners 4:4 (2:2)
17:00 ZRB-Szybkie Banany - Mieszko 1:6 (0:1)
pauza Ełka Team

Kolejka 26 - 29 maja - sobota - boisko "ORLIK"
15:00 Trójca - Sew-Met 4:0 (2:0)
15:50 Termex - Japi-Bud 2:7 (0:6)
16:40 Mieszko - ATS Jakub 1:3 (0:2)
17:30 ZRB-Szybkie Banany - Gunners 2:2 (1:1)
18:20 Elwo - Poligoners 6:4 (4:2)
19:10 FC Profi M-Tec - Ełka Team 2:5 (1:2)
20:00 Żubry - Cadi-Car 2:4 (1:2)
pauza OKS Merkury II Poligon

Kolejka 27 - 2 i 3 czerwca - boisko "ORLIK"
02.06.2010 - środa
18:30 Ełka Team - Elwo 2:1 (1:1)

03.06.2010 - czwartek
11:30 Poligoners - Trójca 1:2 (1:0)
12:20 OKS Merkury II Poligon - Mieszko 3:2 (2:0)
13:10 Gunners - Cadi-Car 2:5 (0:2)
14:00 Żubry - Termex 4:2 (2:1)
15:40 ATS Jakub - ZRB-Szybkie Banany 1:2 (1:1)

07.06.2010 - poniedziałek
19:30 Japi-Bud - FC Profi M-Tec 1:6 (0:0)
pauza Sew-Met

Kolejka 28 - 6 czerwca - niedziela - boisko "ORLIK"
12:00 ATS Jakub - Termex 11:1 (3:0)
12:50 Żubry - Japi-Bud 4:4 (2:2)
13:40 Gunners - FC Profi M-Tec 6:4 (1:2)
14:30 Sew-Met - ZRB-Szybkie Banany 5:2 (2:1)
15:20 OKS Merkury II Poligon - Elwo 9:0 (4:0)
16:10 Ełka Team - Cadi-Car 1:4 (0:3)
17:00 Mieszko - Trójca 3:5 (1:2)
pauza Poligoners

Kolejka 29 - 12 czerwca - sobota - boisko "ORLIK"
15:00 Cadi-Car - FC Profi M-Tec 4:2 (2:2)
15:50 Sew-Met - OKS Merkury II Poligon 7:2 (3:0)
16:40 ATS Jakub - Trójca 3:6 (1:2)
17:30 Ełka Team - Termex 7:7 (2:4)
18:20 Poligoners - Mieszko 2:5 (0:1)
19:10 Japi-Bud - Elwo 4:5 (2:3)
20:00 Żubry - ZRB-Szybkie Banany 3:6 (2:3)
pauza Gunners

Kolejka 30 - 19 czerwca - sobota - boisko "PIAST"
15:00 OKS Merkury II Poligon - Poligoners 2:7 (0:2)
15:50 Żubry - FC Profi M-Tec 4:6 (1:2)
16:40 Elwo - ATS Jakub 4:4 (3:1)
17:30 ZRB-Szybkie Banany - Ełka Team 2:2 (1:1)
18:20 Mieszko - Sew-Met 1:1 (1:0)
19:10 Trójca - Gunners 5:0 (3:0)
20:00 Termex - Cadi-Car 2:5 (0:2)
pauza Japi-Bud



Wyniki spotkań I rundy I ligi (jesień 2009)
(strzelców i kartkowiczów można sprawdzić klikając w wynik meczu)

Kolejka 1 - 29 sierpnia - sobota - boisko "ORLIK"
15:00 Cadi-Car - Elwo 7:2 (4:1)
15:50 ATS Jakub - OKS Merkury II Poligon 4:1 (2:0)
16:40 Ełka Team - Trójca 7:2 (3:1)
17:30 FC Profi M-Tec - Termex 2:1 (1:0)
18:20 Japi-Bud - ZRB-Szybkie Banany 2:5 (1:3)
19:10 Gunners - Mieszko 5:2 (1:1)
20:00 Poligoners - Sew-Met 4:2 (2:0)
pauza Żubry

Kolejka 2 - 3 września - czwartek - boisko "PIAST"
18:30 Poligoners - Gunners 3:5 (3:3)
18:30 Żubry - Elwo 2:1 (0:1)
19:20 ZRB-Szybkie Banany - Termex 3:3 (1:2)
19:20 Sew-Met - ATS Jakub 1:1 (1:1)
20:10 Mieszko - Cadi-Car 2:7 (1:5)
20:10 OKS Merkury II Poligon - Ełka Team 1:5 (1:2)
21:00 Japi-Bud - Trójca 6:5 (2:1)
pauza FC Profi M-Tec

Kolejka 3 - 6 września - niedziela - boisko "PIAST"
12:00 FC Profi M-Tec - ZRB-Szybkie Banany 3:1 (2:0)
12:50 Japi-Bud - Sew-Met 6:10 (1:4)
13:40 Żubry - Trójca 0:4 (0:2)
14:30 ATS Jakub - Poligoners 3:2 (1:1)
15:20 Ełka Team - Mieszko 3:0 (1:0)
16:10 Gunners - OKS Merkury II Poligon 2:0 (1:0)
17:00 Termex - Elwo 0:7 (0:2)
pauza Cadi-Car

Kolejka 4 - 12 września - sobota - boisko "ORLIK"
15:00 OKS Merkury II Poligon - Japi-Bud 3:5 (3:0)
15:50 ZRB-Szybkie Banany - Cadi-Car 1:8 (1:3)
16:40 Sew-Met - Gunners 5:1 (4:0)
17:30 Poligoners - Ełka Team 1:3 (0:2)
18:20 Elwo - FC Profi M-Tec 2:2 (0:0)
19:10 Żubry - Mieszko 3:9 (2:5)
20:00 Trójca - Termex 6:2 (4:1)
pauza ATS Jakub

Kolejka 5 - 17 września - czwartek - boisko "PIAST"
18:30 Elwo - ZRB-Szybkie Banany 4:7 (1:5)
18:30 ATS Jakub - Gunners 3:4 (0:3)
19:20 Cadi-Car - Trójca 5:3 (2:1)
19:20 FC Profi M-Tec - Mieszko 7:5 (3:3)
20:10 Żubry - OKS Merkury II Poligon 1:1 (1:1)
20:10 Japi-Bud - Poligoners 5:1 (3:1)
pauza Termex

Kolejka 5 - 02 października - piątek - boisko "ORLIK"

19:00 Ełka Team - Sew-Met 4:1 (2:0)

Kolejka 6 - 20 września - niedziela - boisko "ORLIK"
12:00 OKS Merkury II Poligon - Termex 1:3 (0:1)
12:50 Gunners - Ełka Team 1:5 (1:1)
13:40 Mieszko - Elwo 5:2 (1:1)
14:30 Poligoners - Cadi-Car 2:4 (0:0)
15:20 Trójca - FC Profi M-Tec 1:6 (0:3)
16:10 ATS Jakub - Japi-Bud 4:2 (2:1)
17:00 Żubry - Sew-Met 0:3 (0:1)
pauza ZRB-Szybkie Banany

Kolejka 7 - 27 września - niedziela - boisko "PIAST"
12:00 Japi-Bud - Gunners 5:5 (2:1)
12:50 Żubry - Poligoners 4:2 (2:1)
13:40 ZRB-Szybkie Banany - Trójca 5:4 (3:2)
14:30 FC Profi M-Tec - OKS Merkury II Poligon 1:2 (1:2)
15:20 Ełka Team - ATS Jakub 9:1 (4:0)
16:10 Cadi-Car - Sew-Met 3:3 (1:2)
17:00 Termex - Mieszko 1:6 (0:2)
pauza Elwo

Kolejka 8 - 1 października - czwartek - boisko "PIAST"
18:30 Poligoners - ZRB-Szybkie Banany 1:1 (0:1)
18:30 Mieszko - Japi-Bud 3:6 (2:3)
19:20 Gunners - Termex 3:3 (0:2)
19:20 Żubry - Ełka Team 1:5 (0:2)
20:10 Sew-Met - Elwo 4:6 (3:1)
20:10 ATS Jakub - FC Profi M-Tec 4:4 (2:2)
21:00 OKS Merkury II Poligon - Cadi-Car 2:2 (1:0)
pauza Trójca

Kolejka 9 - 4 października - niedziela - boisko "ORLIK"
13:00 Cadi-Car - ATS Jakub 3:4 (2:3)
13:50 Japi-Bud - Ełka Team 0:8 (0:3)
14:40 Elwo - Trójca 4:8 (1:1)
15:30 Termex - Poligoners 0:4 (0:1)
16:20 ZRB-Szybkie Banany - OKS Merkury II Poligon 2:4 (0:3)
18:00 Żubry - Gunners 3:4 (0:3)
pauza Mieszko

Kolejka 9 - 10 października - sobota - boisko "ORLIK"
16:00 FC Profi M-Tec - Sew-Met 6:0 (3:0)

Kolejka 10 - 10 października - sobota - boisko "ORLIK"
16:50 Cadi-Car - Japi-Bud 5:3 (2:0)

Kolejka 10 - 11 października - niedziela - boisko "PIAST"
14:00 Termex - Sew-Met 4:2 (0:1)
14:50 Elwo - Gunners 1:4 (0:1)
16:30 Trójca - OKS Merkury II Poligon 2:3 (0:2)
17:20 FC Profi M-Tec - Poligoners 3:0 (1:0)
18:10 ZRB-Szybkie Banany - Mieszko 5:4 (4:2)
19:00 Żubry - ATS Jakub 1:6 (0:2)
pauza Ełka Team

Kolejka 11 - 15 października - czwartek - boisko "PIAST"
18:30 Trójca - Sew-Met 12:2 (4:2)
18:30 Termex - Japi-Bud 2:4 (2:3)
19:20 Mieszko - ATS Jakub 2:3 (2:1)
19:20 ZRB-Szybkie Banany - Gunners 3:3 (2:1)
20:10 Elwo - Poligoners 2:5 (1:1)
20:10 FC Profi M-Tec - Ełka Team 7:2 (3:1)
21:00 Żubry - Cadi-Car 4:3 (3:1)
pauza OKS Merkury II Poligon

Kolejka 12 - 13 października - wtorek - boisko "ORLIK"
21:00 Ełka Team - Elwo 3:3 (1:2)

Kolejka 12 - 18 października - niedziela - boisko "ORLIK"
12:00 Poligoners - Trójca 1:2 (0:2)
12:50 OKS Merkury II Poligon - Mieszko 6:1 (4:0)
13:40 Gunners - Cadi-Car 3:4 (1:1)
15:20 Żubry - Termex 5:0 (2:0)
16:10 Japi-Bud - FC Profi M-Tec 0:0
17:00 ATS Jakub - ZRB-Szybkie Banany 3:2 (2:2)
pauza Sew-Met

Kolejka 13 - 24 października - sobota - boisko "ORLIK"
15:00 ATS Jakub - Termex 3:0 (1:0)
15:50 Żubry - Japi-Bud 2:4 (0:2)
16:40 Gunners - FC Profi M-Tec 2:7 (0:3)
17:30 Sew-Met - ZRB-Szybkie Banany 3:6 (1:3)
18:20 OKS Merkury II Poligon - Elwo 3:4 (2:3)
19:10 Ełka Team - Cadi-Car 3:6 (1:4)
pauza Poligoners

Kolejka 13 - 27 października - wtorek - boisko "ORLIK"
20:00 Mieszko - Trójca 3:3 (1:0)

Kolejka 14 - 29 października - czwartek - boisko "PIAST"
18:30 Cadi-Car - FC Profi M-Tec 5:5 (3:2)
18:30 Sew-Met - OKS Merkury II Poligon 3:2 (2:0)
19:20 ATS Jakub - Trójca 4:2 (0:1)
19:20 Ełka Team - Termex 4:1 (1:0)
20:10 Poligoners - Mieszko 3:1 (3:1)
20:10 Japi-Bud - Elwo 5:6 (3:2)
21:00 Żubry - ZRB-Szybkie Banany 1:4 (0:3)
pauza Gunners

Kolejka 15 - 7 listopada - sobota - boisko "ORLIK"
15:00 Mieszko - Sew-Met 4:6 (2:4)
15:50 Żubry - FC Profi M-Tec &nb

Copyright © 2007-2019 POSiR Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia