PALP - Terminarz II liga sezon 2009/20102006-12-29, 22:23

UWAGA!Podane godziny i miejsca nierozegranych jeszcze spotkań są jedynie orientacyjnei mogą ulec zmianie

Harmonogram spotkań II rundy II ligi (wiosna 2010)

Kolejka 16 - 27 marca - sobota - boisko "ORLIK"
15:00 Kilers - Seipol 7:3 (2:2)
15:50 K.W.CH. - Zielarze Czechowice 1:0 (0:0)
16:40 Prodrex Poland - KECH 3:6 (0:3)
17:30 Team Prevent - POSiR 3:3 (1:1)
18:20 Relaks Katon Pub - Enigma Czechowice 1:2 (0:2)
19:10 MOSiR Czechowice - FC Promil 5:2 (0:1)
20:00 Drużyna Fryzjera - Undergrasosexoholics 0:5 (0:2)
20:50 Vein - Wrona Produkcja Podłoża 2:1 (1:0)

Kolejka 17 - 5 kwietnia - poniedziałek - boisko "ORLIK"
15:20 Kilers - MOSiR Czechowice 4:4 (2:2)
16:10 Relaks Katon Pub - KECH 6:1 (2:0)
17:00 Enigma Czechowice - POSiR 0:2 (0:2)
17:50 Zielarze Czechowice - Prodrex Poland 2:1 (0:0)
18:40 FC Promil - Drużyna Fryzjera 5:5 (3:2)
19:30 Vein - Undergrasosexoholics 4:6 (2:2)
20:20 Wrona Produkcja Podłoża - Team Prevent 4:4 (3:2)
21:10 Seipol - K.W.CH. 2:12 (1:6)

Kolejka 18 - 19 kwietnia - poniedziałek - boisko "PIAST"
18:00 KECH - Zielarze Czechowice 3:1 (1:0)
18:00 Team Prevent - Kilers 3:2 (1:1)
18:50 Enigma - Promil 8:2 (4:0)
18:50 Undergrasosexoholics - MOSiR 3:1 (1:0)
19:40 Drużyna Fryzjera - Relask Katon Pub 0:4 (0:1)
19:40 Prodrex Poland - Wrona Produkcja Podłoża 1:16 (1:5)
20:30 POSiR - Seipol 9:0 (4:0)
20:30 Vein - K.W.CH. 4:0 (1:0)


Kolejka 19 - 9 i 10 maja 2010 - boisko "ORLIK"
9.05.2010 - niedziela
10:20 Team Prevent - FC Promil 3:10 (1:6)
11:10 Relaks Katon Pub - Kilers 5:4 (2:2)
17:50 Drużyna Fryzjera - KECH 7:1 (3:0)
18:40 K.W.CH. - MOSiR Czechowice 4:2 (1:2)
19:30 Vein - Zielarze 7:1 (4:1)

10.05.2010 - poniedziałek
19:40 Undergrasosexoholics - Enigma Czechowice 3:2 (1:1)
20:30 Wrona Produkcja Podłoża - POSiR 4:9 (3:3)
21:20 Prodrex Poland - Seipol 2:3 (1:1)

Kolejka 20 - 25 kwietnia - niedziela - boisko "ORLIK"
12:00 Zielarze Czechowice - Relaks Katon Pub 1:5 (0:3)
12:50 Undergrasosexoholics - Team Prevent 8:2 (0:1)
13:40 K.W.CH. - Wrona Produkcja Podłoża 3:3 (2:1)
14:30 Seipol - MOSiR Czechowice 1:10 (1:4)
15:20 Kilers - Prodrex Poland 9:1 (1:0)
16:10 KECH - POSiR 3:7 (2:3)
17:00 Enigma Czechowice - Drużyna Fryzjera 10:0 (4:0)
17:50 Vein - FC Promil 1:3 (1:0)

Kolejka 21 - 1 maja - sobota - boisko "PIAST"
14:00 Zielarze Czechowice - POSiR 2:3 (2:2)
14:50 Wrona Produkcja Podłoża - Enigma 1:6 (0:3)
15:40 MOSiR Czechowice - Prodrex Poland 7:2 (2:1)
16:30 FC Promil - Undergrasosexoholics 0:3 (0:1)
17:20 Kilers - Drużyna Fryzjera 3:2 (1:1)
18:10 KECH - Team Prevent 4:4 (3:2)
19:00 K.W.CH. - Relaks Katon Pub 1:4 (1:0)
19:50 Vein - Seipol 9:3 (5:0)

Kolejka 22 - 3 maj - poniedziałek - boisko "PIAST"
12:00 Undergrasosexoholics - Wrona Produkcja 6:2 (3:1)
12:50 Drużyna Fryzjera - Seipol 2:4 (2:3)
13:40 Vein - Kilers 2:2 (1:2)
14:30 Enigma Czechowice - KECH 4:2 (2:1)
15:20 Team Prevent - Zielarze Czechowice 2:7 (0:1)
16:10 Prodrex Poland - K.W.CH. 2:2 (0:1)
17:00 POSiR - FC Promil 7:4 (4:2)
17:50 Relaks Katon Pub - MOSiR Czechowice 3:4 (2:2)

Kolejka 23 - 8 maja - sobota - boisko "ORLIK"
15:00 Vein - Prodrex Poland 12:1 (4:1)
15:50 FC Promil - Relaks Katon Pub 1:4 (1:1)
16:40 MOSiR Czechowice - POSiR 1:3 (1:2)
17:30 Kilers - Enigma Czechowice 1:4 (0:1)
18:20 Wrona Produkcja Podłoża - KECH 0:5 (0:4)
19:10 Seipol - Undergrasosexoholics 2:9 (1:4)
20:00 K.W.CH. - Team Prevent 5:2 (2:0)
20:50 Zielarze Czechowice - Drużyna Fryzjera 2:3 (1:2)

Kolejka 24 - 16 maja - niedziela - boisko "ORLIK"
12:00 Enigma Czechowice - Zielarze Czechowice 18:1 (7:1)
12:50 Relaks Katon Pub - Prodrex Poland 1:3 (0:0)
13:40 FC Promil - Wrona Produkcja Podłoża 3:4 (1:2)
14:30 Undergrasosexoholics - KECH 3:3 (2:2)
15:20 POSiR - Kilers 3:4 (0:1)
16:10 Vein - MOSiR Czechowice 4:2 (3:1)
17:00 Drużyna Fryzjera - K.W.CH. 5:3 (1:0)
17:50 Team Prevent - Seipol 9:9 (5:3)

Kolejka 25 - 22 maja - sobota - boisko "ORLIK"
15:00 Team Prevent - Enigma Czechowice 4:4 (0:3)
15:50 Relaks Katon Pub - Seipol 5:2 (0:0)
16:40 POSiR - Undergrasosexoholics 3:5 (2:3)
17:30 MOSiR Czechowice - Zielarze Czechowice 1:5 (0:1)
18:20 Vein - KECH 5:1 (2:1)
19:10 Prodrex Poland - FC Promil 2:1 (2:0)
20:00 Wrona Produkcja Podłoża - Drużyna Fryzjera 1:4 (1:3)

Kolejka 25 - 1 czerwca - wtorek - boisko "PIAST"
20:15 K.W.CH. - Kilers 4:6 (3:4)

Kolejka 26 - 30 maja - niedziela - boisko "ORLIK"
12:00 POSiR - Relaks Katon Pub 2:2 (1:1)
12:50 Team Prevent - Prodrex Poland 1:9 (1:3)
13:40 FC Promil - K.W.CH. 3:5 (1:2)
14:30 Enigma Czechowice - MOSiR Czechowice 1:2 (0:1)
15:20 Undergrasosexoholics - Kilers 5:2 (2:0)
16:10 KECH - Seipol 6:2 (3:0)
17:00 Vein - Drużyna Fryzjera 3:2 (3:0)
17:50 Zielarze - Wrona Produkcja Podłoża 4:3 (1:0)

Kolejka 27 - 1 czerwca - wtorek - boisko "PIAST"
19:30 MOSiR Czechowice - Drużyna Fryzjera 2:3 (1:2)

Kolejka 27 - 2 i 3 czerwca 2010 - boisko "ORLIK"

02.06.2010 - środa
19:20 Prodrex Poland - Undergrasosexoholics 3:2 (2:0)
20:10 Vein - POSiR 1:2 (1:2)
21:00 Relaks Katon Pub - Team Prevent 3:5 (1:3)

03.06.2010 - czwartek
16:30 Kilers - KECH 3:4 (1:2)
17:20 Wrona Produkcja Podłoża - Seipol 2:3 (1:2)
18:10 Zielarze Czechowice - FC Promil 2:0 (1:0)
19:00 K.W.CH. - Enigma Czechowice 0:2 (0:0)

Kolejka 28 - 5 czerwca - sobota - boisko "ORLIK"
15:00 K.W.CH. - POSiR 0:9 (0:2)
15:50 Vein - Relaks Katon Pub 3:5 (3:4)
16:40 FC Promil - KECH 2:6 (0:4)
17:30 Kilers - Wrona Produkcja Podłoża 1:2 (1:1)
18:20 Seipol - Enigma Czechowice 1:11 (1:6)
19:10 Zielarze Czechowice - Undergrasosexoholics 1:8 (0:3)
20:00 Prodrex Poland - Drużyna Fryzjera 1:3 (0:2)
20:50 MOSiR Czechowice - Team Prevent 6:2 (4:1)

Kolejka 29 - 13 czerwca - niedziela - boisko "ORLIK"
12:00 Kilers - FC Promil 5:6 (4:1)
12:50 Seipol - Zielarze Czechowice 2:6 (0:4)
13:40 Wrona Produkcja - MOSiR Czechowice 1:1 (1:0)
14:30 Vein - Enigma Czechowice 0:3 (0:2)
15:20 K.W.CH. - KECH 2:5 (2:2)
16:10 Drużyna Fryzjera - Team Prevent 5:0 w.o.
17:00 Relaks Katon Pub - Undergrasosexoholics 0:5 (0:0)
17:50 Prodrex Poland - POSiR 2:3 (1:2)

Kolejka 30 - 19 czerwca - sobota - boisko "PIAST"
15:00 FC Promil - Seipol 5:6 (1:5)
15:50 Vein - Team Prevent 5:0 w.o.
16:40 Undergrasosexoholics - K.W.CH. 8:1 (4:0)
17:30 Enigma Czechowice - Prodrex Poland 10:0 (6:0)
18:20 Zielarze Czechowice - Kilers 2:3 (2:0)
19:10 KECH - MOSiR Czechowice 4:4 (3:3)
20:00 POSiR - Drużyna Fryzjera 4:3 (3:1)
20:50 Relaks Katon Pub - Wrona Produkcja Podłoża 1:4 (0:0)


Wyniki spotkań I rundy II ligi (jesień 2009)
(strzelców i kartkowiczów można sprawdzić klikając w wynik meczu)

Kolejka 1 - 28 sierpnia - boisko "ORLIK"
28.08.2009 - piątek
18:00 Drużyna Fryzjera - Undergrasosexoholics 1:11 (0:4)
18:50 K.W.CH. - Zielarze 10:0 (2:0)
19:40 Prodrex Poland - KECH
6:4 (2:2)
20:30 Team Prevent - POSiR 1:16 (0:5)

30.08.2009 - niedziela
18:00 Relaks Katon Pub - Enigma 4:4 (3:0)
18:50 MOSiR - FC Promil 5:2 (1:0)
19:40 Kilers - Seipol 1:3 (1:1)
20:30 Vein - Wrona Produkcja Podłoża 4:2 (1:1)

Kolejka 2 - 6 września - niedziela - boisko "PIAST"
12:50 Vein - Undergrasosexoholics 4:1 (3:1)
13:40 Enigma - POSiR 2:5 (1:3)
14:30 Seipol - K.W.CH. 2:4 (1:2)
15:20 FC Promil - Drużyna Fryzjera 4:5 (2:4)
16:10 Relaks Katon Pub - KECH 7:2 (5:1)
17:00 Wrona Produkcja Podłoża - Team Prevent 1:2 (1:1)
17:50 Zielarze - Prodrex Poland 1:5 (1:4)
17:50 Kilers - MOSiR 4:1 (2:1)

Kolejka 3 - 10 września - czwartek - boisko "PIAST"
18:30 POSiR - Seipol 5:1 (2:0)
18:30 Undergrasosexoholics - MOSiR 4:2 (3:1)
19:20 Drużyna Fryzjera - Relaks Katon Pub 2:7 (0:3)
19:20 Vein - K.W.CH. 3:2 (3:0)
20:10 Prodrex Poland - Wrona 0:0
20:10 KECH - Zielarze 6:6 (3:0)
21:00 Enigma - FC Promil 5:2 (1:1)
21:00 Team Prevent - Kilers 2:3 (0:2)

Kolejka 4 - 13 września - niedziela - boisko "ORLIK"
15:00 Undergrasosexoholics - Enigma 2:1 (1:0)
15:50 K.W.CH. - MOSiR 4:1 (1:1)
16:40 Drużyna Fryzjera - KECH 3:11 (0:5)
17:30 Team Prevent - FC Promil 3:6 (0:2)
18:20 Prodrex Poland - Seipol 6:3 (3:2)
19:10 Vein - Zielarze 3:1 (2:0)
20:00 Relaks Katon Pub - Kilers 3:2 (0:2)
Kolejka 4 - 17 września - czwartek - boisko "PIAST"
21:00 Wrona - POSiR 2:4 (1:2)

Kolejka 5 - 19 września - sobota - boisko "ORLIK"
15:00 Zielarze - Relaks Katon Pub 2:6 (1:2)
15:50 Enigma - Drużyna Fryzjera 6:1 (4:0)
16:40 K.W.CH. - Wrona 0:2 (0:0)
17:30 Seipol - MOSiR 5:5 (0:3)
18:20 Kilers - Prodrex Poland 1:3 (1:2)
19:10 Vein - FC Promil 1:1 (1:0)
20:00 Undergrasosexoholics - Team Prevent 9:4 (4:3)
20:50 KECH - POSiR 3:7 (1:1)

Kolejka 6 - 24 września - czwartek - boisko "PIAST"
18:30 Zielarze - POSiR 0:9 (0:1)
18:30 Wrona - Enigma 3:3 (1:1)
19:20 MOSiR - Prodrex Poland 4:2 (2:1)
19:20 FC Promil - Undergrasosexoholics 4:7 (1:3)
20:10 Kilers - Drużyna Fryzjera 3:3 (2:1)
20:10 KECH - Team Prevent 2:0 (0:0)
21:00 K.W.CH. - Relaks Katon Pub 2:2 (2:1)
21:00 Vein - Seipol 0:3 (0:1)

Kolejka 7 - 27 września - niedziela - boisko "PIAST"
12:00 Undergrasosexoholics - Wrona 5:4 (2:2)
12:50 Relaks Katon Pub - MOSiR 5:2 (3:2)
13:40 Vein - Kilers 7:3 (3:2)
14:30 Enigma - KECH 6:3 (4:1)
15:20 Team Prevent - Zielarze 6:3 (4:1)
16:10 Prodrex Poland - K.W.CH. 1:0 (1:0)
17:00 POSiR - FC Promil 14:0 (9:0)
17:50 Drużyna Fryzjera - Seipol 2:0 (1:0)

Kolejka 8 - 3 i 4 października - boisko "ORLIK"
03.10.2009 - sobota
15:00 Vein - Prodrex Poland 4:1 (3:0)
15:50 FC Promil - Relaks Katon Pub 1:10 (0:3)
16:40 MOSiR - POSiR 2:14 (0:6)
17:30 Kilers - Enigma 2:4 (0:2)
19:10 Seipol - Undergrasosexoholics 2:9 (1:3)
20:00 Zielarze - Drużyna Fryzjera 2:3 (1:1)

04.10.2009 - niedziela

17:10 Wrona - KECH 1:6 (1:3)

Kolejka 8 - 15 października - czwartek - boisko "PIAST"

21:00 K.W.CH. - Team Prevent 9:1 (6:0)

Kolejka 9 - 8 października - czwartek - boisko "PIAST"
18:30 Drużyna Fryzjera - K.W.CH. 2:3 (0:2)
18:30 Relaks Katon Pub - Prodrex Poland 2:0 (1:0)
19:20 FC Promil - Wrona 0:3 (0:1)
19:20 Undergrasosexoholics - KECH 6:2 (5:1)
20:10 POSiR - Kilers 2:1 (1:0)
20:10 Enigma - Zielarze 6:2 (3:1)
21:00 Vein - MOSiR 5:2 (3:1)
21:00 Team Prevent - Seipol 3:3 (1:1)

Kolejka 10 - 11 października - niedziela - boisko "PIAST"
14:00 Team Prevent - Enigma 0:12 (0:3)
14:50 Relaks Katon Pub - Seipol 4:1 (2:1)
15:40 POSiR - Undergrasosexoholics 3:2 (2:1)
16:30 MOSiR - Zielarze 8:1 (2:0)
17:20 Vein - KECH 6:1 (3:1)
18:10 K.W.CH. - Kilers 4:3 (1:2)
19:00 Wrona - Drużyna Fryzjera 2:1 (1:1)
19:50 Prodrex Poland - FC Promil 2:1 (2:0)

Kolejka 11 - 17 października - sobota - boisko "ORLIK"
15:00 KECH - Seipol 9:3 (5:0)
15:50 POSiR - Relaks Katon Pub 4:5 (3:3)
16:40 FC Promil - K.W.CH. 0:8 (0:3)
17:30 Enigma - MOSiR 10:3 (5:2)
18:20 Undergrasosexoholics - Kilers 3:2 (1:1)
19:10 Team Prevent - Prodrex Poland 4:2 (2:0)
20:00 Vein - Drużyna Fryzjera 6:2 (4:1)
20:50 Zielarze - Wrona 0:5 w.o.

Kolejka 12 - 22 października - czwartek - boisko "PIAST"
18:30 Kilers - KECH 2:1 (0:0)
18:30 Wrona - Seipol 4:4 (2:1)
19:20 Zielarze - FC Promil 4:4 (1:2)
19:20 MOSiR - Drużyna Fryzjera 2:4 (1:1)
20:10 Prodrex Poland - Undergrasosexoholics 0:8 (0:5)
20:10 Vein - POSiR 3:2 (2:1)
21:00 Relaks Katon Pub - Team Prevent 2:3 (1:2)
21:00 K.W.CH. - Enigma 3:0 (1:0)

Kolejka 13 - 25 października - niedziela - boisko "ORLIK"
12:50 Vein - Relaks Katon Pub 2:1 (2:0)
13:40 FC Promil - KECH &nb

Copyright © 2007-2019 POSiR Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia