Mistrzowski finał w turnieju minisiatkówki2019-05-27, 21:20

Dwójka Zawiercie zwyciężyła w II Turnieju Minisiatkówki Dziewcząt "Czwórek", który odbył się w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie. Trzecie miejsce zajęły siatkarki z POSiR-u!

Siatkarki z POSiR-u w rozgrywkach kadetek2019-05-11, 12:28

16 ligowych spotkań rozegrały w tym sezonie kadetki UKS Centrum przy POSiR Pszczyna w ramach Mistrzostw Śląska w Siatkówce.

Turniej Minisiatkówki Dziewcząt2019-05-08, 12:25

Uczniowski Klub Sportowy Centrum oraz Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie, zapraszają na II Turniej Minisiatkówki Dziewcząt o Puchar Ziemi Pszczyńskiej.

Siatkarki z POSiR-u w finale Mistrzostw Śląska2019-05-01, 12:13

Siatkarki UKS Centrum przy POSiR Pszczyna zagrają w finale Mistrzostw Śląska w Minisiatkówce "Czwórek" Kinder+Sport.

Brązowy medal siatkarek z POSiR-u zdobyty w Niemczech2019-04-26, 06:21

UKS Centrum przy POSiR Pszczyna wziął udział w 23. Bitterfled Wolfener Jungendpokal 2019, który rozgrywany był w niemieckim mieście Bitterfeld-Wolfen. Wyjazd na turniej był realizowany w ramach współpracy partnerskiej pomiędzy Powiatem Pszczyńskim a Powiatem Anhalt-Bitterfeld.

Siatkarki z POSiR-u zdały egzamin w I lidze!2019-04-05, 23:01

Siatkarki UKS Centrum przy POSiR Pszczyna zakończyły rozgrywki w I lidze śląskiej kobiet. W debiutanckim sezonie pszczynianki wygrały 11 spotkań i zajęły 7. miejsce.

Siatkarki przywiozły puchar ze Zgierza2019-04-03, 07:44

Siatkarki UKS Centrum przy POSiR Pszczyna zajęły 2. miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Minisiatkówki "Czwórek" Zgierz CUP. W zmaganiach wzięło udział 20 drużyn.

Martyna Witczak powołana do kadry Polski!2019-03-20, 21:48

Martyna Witczak, siatkarka UKS Centrum przy POSiR Pszczyna, została powołana na zgrupowanie organizowane w ramach Programu Kadra Polski U-14.

Sukcesy w siatkarskim maratonie2019-03-20, 20:59

Zawodniczki UKS Centrum przy POSiR Pszczyna odniosły w ciągu czterech dni trzy sukcesy na turniejach rozgrywanych w Czeladzi i Tychach.

UKS: ostatnie starcie w I Lidze2019-03-19, 20:31

W sobotę 23 marca, w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie, zawodniczki UKS Centrum rozegrają ostanie spotkanie sezonu w I Lidze Śląskiej Siatkówki Kobiet.