Jeszcze tylko jedna niewiadoma2009-06-15, 08:13

Cadi-Car wicemistrzem ligi i pierwsze zwycięstwo Katona to dwa najważniejsze wydarzenia 25. kolejki Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej.

Problemy ze składami2009-06-11, 10:35

24. kolejka Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej została zapamiętana jako ta, w której zespoły miały duże problemy z zebraniem regulaminowej "szóstki" na mecz. Z tego powodu dwa spotkania zostały oddane walkowerem.

Tylko cztery2009-05-31, 10:54

Tylko cztery spotkania odbyły się w sobotę w ramach 21. kolejki Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. Dokończenie tej serii odbędzie się 4 czerwca.

Zgodnie z tabelą2009-05-26, 22:41

Zgodnie z hierarchią w tabeli zakończyły się mecze 20. kolejki Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. Wygrywali ci, którzy znajdują się na wyższym miejscu w tabeli.

Profi M-Tec na ostatniej prostej2009-05-24, 11:33

Piłkarze Profi M-Tec zrobili milowy krok w kierunku do mistrzostwa Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. Futboliści biorący udział w rozgrywkach minutą ciszy przed każdym spotkaniem uczcili pamięć tragicznie zmarłego Dawida Kroczka, piłkarza Ełki.

Mieszko wygrywa na przekór typerom!2009-05-15, 20:24

Zwycięstwem 8:3 nad Ełką Team zakończyli mecz z tą drużyna piłkarze Mieszko. Dzięki tej wiktorii, piłkarze z osiedla Piastów wrócili do walki o medale Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej, a sympatykom rozgrywek wróciła nadzieja na... wygranie piłki UMBRO!

Pierwszy turniej przełożony, zapisy do 22 maja!2009-05-13, 23:46

Pierwszy turniej z cyklu Grand Prix Ziemi Pszczyńskiej, który zaplanowany został na 16 maja został przesunięty na inny termin. O nowym terminie poinformujemy już wkrótce. W dalszym ciągu przyjmowane są zapisy do Piłkarskiego Grand Prix Ziemi Pszczyńskiej.

Grad bramek w zaległym meczu2009-05-13, 08:49

W zaległym meczu 16. kolejki Japi-Bud rozgromił ZRB/Sz.B. W czwartek kolejne seria spotkań Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej i nastepna szansa na wygranie piłki UMBRO!

Wyrównanie do przerwy, kanonady po2009-05-10, 11:51

Niemal wszystkie mecze 17. kolejki Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej wyglądały tak samo. Pierwsze 20 minut to zacięta walka, przewaga jednej bramki, druga - faworyt strzela kilka goli i zdecydowanie wygrywa.

Wytypuj wynik meczu - wygraj piłkę UMBRO!2009-05-07, 17:19

Już w najbliższą sobotę odbędzie się 17. kolejka PALP. POSiR zaprasza do zabawy, która polega na wytypowaniu dokładnego wyniku meczu Gunners - Japi-Bud.