Raport: POSiR w styczniu2014-02-05, 21:25

Ponad 6000 osób ćwiczyło w styczniu na obiektach Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie.

NTB po raz szesnasty!2014-02-04, 10:52

8 i 16 lutego w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędą się dwa turnieje badmintona w ramach 16. Noworocznego Turnieju Badmintona.

Mistrzostwa Polski w Pszczynie!2013-12-27, 09:03

Kończący się rok 2013 był bardzo udany dla pszczyńskiego badmintona: złote medale mistrzostw Polski wywalczyli Paweł Pietryja i Kornelia Marczak, na stanowisko trenera Kadry Narodowej młodzików powołany został trener Damian Pławecki, drużyna ligowa występowała w rozgrywkach Ekstraklasy.

W hali POSiR grali badmintoniści2013-11-13, 15:42

W hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie rozegrany został Krajowy Turniej Badmintona. Do rywalizacji stanęły: dzieci, żacy, młodzicy młodsi, juniorzy młodsi oraz juniorzy. Nie zabrakło również reprezentantów UKS Plesbad Pszczyna.

Na dzień dziecka grali w badmintona2013-06-07, 11:12

Z okazji Dnia Dziecka w hali POSiR rozegrany został Pszczyński Turniej Badmintona. W rywalizacji wzięło udział blisko 60 osób.

Badminton na Dzień Dziecka2013-05-29, 07:40

UKS Plesbad Pszczyna oraz POSiR Pszczyna zapraszają do udziału w turnieju badmintona z okazji Dnia Dziecka.

Powalczą o awans na Olimpiadę Młodzieży2013-05-02, 17:55

W hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie odbędą się Międzywojewódzkie Eliminacje Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w badmintonie. Zawody odbędą się 4 maja.

Kurs instruktora badmintona w Łaziskach2013-04-24, 09:45

MOSiR Łaziska Górne oraz Biuro Usług Sportowo-Handlowych zaprasza do udziału w II edycji kursu instruktora sportu w dyscyplinie badminton.

15. Noworoczny Turniej Badmintona przeszedł do historii2013-01-22, 17:50

153 zawodników rozegrało ponad 250 spotkań podczas YONEX 15. Noworocznego Turnieju Badmintona o Puchar Burmistrza Pszczyny i Starosty Pszczyńskiego. Dwudniowe zawody rozegrane zostały w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie.

Noworoczny Turniej Badmintona po raz 15!2013-01-18, 13:07

Noworoczny Turniej Badmintona to sztandarowa impreza UKS-u Plesbad Pszczyna. W tym roku odbędzie się już jego 15. edycja. Wszystkie turniejowe mecze zaplanowane zostały na 19 i 20 stycznia w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie.