Mieszko Pszczyna z Pucharem Starosty!2017-08-07, 16:43

Puchar Starosty 2017

fot. Łukasz Jarczok, Paweł Przybyła

W niedzielę 6 sierpnia, na "Orliku" POSIR-u, odbył się XVII Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Pszczyńskiego. Przy niekorzystnej pogodzie, po puchar sięgnął Mieszko Pszczyna.

W turnieju wzięło udział 13 zespołów. W rozgrywkach grupowych, drużyny rywalizowały w dwóch 4-drużynowych (B i C) grupach i jednej 5-zespołowej (A). Do ćwierćfinałów awansowały najlepsze dwie drużyny z każdej grupy, oraz trzy zespoły z najlepszym bilansem punktowym, przy czym w grupie A, nie brano pod uwagę meczu z drużyną, która zajęła ostatnie miejsce.

Tak z grupy A, awansowały zespoły Profi M Tec Pszczyna oraz Mieszko Pszczyna. Z grupy B: No Name, DNW oraz Szybkie Banany, a z grupy C: OKS 4 Kąty Pszczyna, FC Staude oraz Gramy dla Michała.

W półfinałach, najlepsi okazali się gracze DNW oraz Mieszka Pszczyna. Ci drudzy, w meczu finałowym w karnych pokonali młodych piłkarzy Iskry Pszczyna, tym samym triumfując w całym turnieju.

Najlepszym strzelcem turnieju został Kamil Pustelnik, bramkarzem Mateusz Spiałek, a zawodnikiem Tomasz Cempura. Gratulujemy!

Bardzo dziękujemy wszystkim sponsorom, którzy pomogli nam przygotować turniej, w szczególności zakładom mięsnym Alma, dzięki którym uczestnicy dostali podczas turnieju posiłek.

Poniżej zamieszczamy galerię zdjęć z turnieju, a w zakładce do pobrania pojawił się również uzupełniony wynikami harmonogram.


fot. Łukasz Jarczok, Paweł Przybyła
Copyright © 2007-2020 POSiR Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia