KMPP: Trzy kategorie na Orliku!2017-08-05, ostatnia aktualizacja: 2017-08-09, 19:22

9. KMPP w Piłce Nożnej

fot. POSiR

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w IX Klubowych Mistrzostwach Powiatu Pszczyńskiego w Piłce Nożnej o Puchar Firmy "Ziobro S.C.".

Zmagania odbywać się będą w trzech kategoriach wiekowych: żacy (roczniki 2009-2011), orliki (roczniki 2007-2009) oraz młodziki (roczniki 2005-2007). IX Klubowe Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Piłce Nożnej odbywać się będą w dwóch fazach: eliminacji oraz finałów. Turnieje eliminacyjne odbędą się w następujących terminach:
- młodzik - 12 sierpnia
- żak - 19 sierpnia
- orlik - 20 sierpnia.

Wszystkie turnieje rozpoczynać się będą o godzinie 9.00. Podobnie jak w poprzednich edycjach będzie rywalizacja będzie podzielna na grupy,

Turniej finałowy zostanie rozegrany 26 sierpnia 2017 roku. Do turnieju finałowego awansują po cztery najlepsze drużyny każdej kategorii wiekowej. Wszystkie turnieje zostaną rozegrane na boisku "Orlik" przy Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pszczynie (ul. Zamenhofa 5a).

Zaproszenia do udziału w imprezie otrzymały wszystkie kluby i szkółki piłkarskie działające na terenie powiatu pszczyńskiego. Prawo startu w zawodach mają kluby i szkółki piłkarskie zarejestrowane na terenie powiatu pszczyńskiego, składające się z zawodników będących: mieszkańcami powiatu pszczyńskiego, uczniami szkół działających na terenie powiatu pszczyńskiego lub zrzeszonymi w klubach i szkółkach piłkarskich działających na terenie powiatu pszczyńskiego. Ze względów organizacyjnych zgłoszenia do poszczególnych turniejów przyjmowane są tylko drogą elektroniczną (sport@posir.pszczyna.pl z dopiskiem KMPP) w nieprzekraczalnym terminie do 9 sierpnia. W zgłoszeniach należy podawać nazwę klubu, imię i nazwisko osoby do kontaktu wraz z numerem telefonu oraz kategorie wiekowe, do których klub zgłasza drużyny.

Zgłoszone zespoły (stan na dzień 9 sierpnia 2017 roku)
ŻAK (2009-2011)

LKS Goczałkowice-Zdrój
LKS Mizerów
LKS Wisła Wielka
AKS Nadwiślan Góra
MKS Iskra Pszczyna (dwie drużyny)
Akademia Piłkarska 21 Łąka-Brzeźce (dwie drużyny)
UMKS Goczałkowice-Zdrój
UMKS Ruły United
UKS SPS Wola
AMP Studzienice
AMP Pszczyna
AMP Miedźna

ORLIK (2007-2009)
UKS Warszowice
LKS Mizerów
LKS Wisła Wielka
AKS Nadwiślan Góra
MKS Iskra Pszczyna (trzy drużyny)
UMKS Goczałkowice-Zdrój
Promyk Golasowice
Akademia Piłkarska 21 Łąka-Brzeźce (trzy drużyny)
LKS Studzionka
LKS Czarków
UMKS Ruły United
UKS SPS Wola

MŁODZIK (2005-2007)
UKS Warszowice
LKS Mizerów
AKS Nadwiślan Góra
MKS Iskra Pszczyna (trzy drużyny)
Akademia Piłkarska 21 Łąka-Brzeźce
UMKS Goczałkowice-Zdrój
Promyk Golasowice
Copyright © 2007-2020 POSiR Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia