KMPP: młodzicy zagrają we wtorek i środę2017-08-11, ostatnia aktualizacja: 2017-08-19, 08:27

We wtorek (22 sierpnia) i środę (23 sierpnia) zaległe eliminacje w ramach IX Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Piłce Nożnej o Puchar Firmy "Ziobro S.C." rozegrają młodzicy.

We wtorek (22 sierpnia) zagrają zespoły z grupy A, zaś w środę (23 sierpnia) drużyny rywalizujące w grupie b. Oba turnieje rozpoczną się o godzinie 16.00.

Informacja z dnia 12 sierpnia
Z powodu złych warunków atmosferycznych, jesteśmy zmuszeni odwołać sobotnie eliminacje do finałowego turnieju Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Piłce Nożnej.

[AKTUALIZACJA]! PILNE!
Z powodu złych warunków atmosferycznych, jesteśmy zmuszeni odwołać sobotnie eliminacje do finałowego turnieju Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Piłce Nożnej. Nowy termin podamy w późniejszym terminie.
Bardzo przepraszamy!

Informacja z dnia 11 sierpnia
Rozpoczynamy czteroodcinkowy serial p.t. IX Klubowe Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Piłce Nożnej o Puchar Firmy "Ziobro S.C.". W pierwszej części zaprezentują się młodzicy, którzy rozegrają swoje eliminacje.

Zawody odbedą się w sobotę (12 sierpnia). Do turnieju młodzików (2005-2007) zgłosiło się 11 drużyn. Cała stawka została podzielona na dwie grupy. W pierwszej zagrają: dwa zespoły Iskry Pszczyna, Akademia Piłkarska 21 Łąka-Brzeźce, Nadwiślan Góra, LKS Mizerów oraz Promyk Golasowice. Początek zmagań w tej grupie wyznaczony jest na godzinę 9.00. W drugiej grupie zagrają dwie drużyny Akademii Piłkarskiej 21 Łąka-Brzeźce, Iskra Pszczyna, UMKS Goczałkowice-Zdrój oraz UKS Warszowice. Pierwszy mecz tej grupy zaplanowany jest na godzinę 12:40. Awans do turnieju finałowego wywalczą po dwie najlepsze drużyny każdej z grup. Szczegółowy harmonogram gier podany jest w dziale "Pliki do pobrania" obok.

Wszystkie turnieje w ramach IX Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Piłce Nożnej o Puchar Firmy "Ziobro S.C." rozegrane zostaną na boisku "Orlik" przy Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pszczynie.

Szczegółowe informacje o zawodach można znaleźć również w linku >>> K L I K N I J T U T A J <<<
Copyright © 2007-2020 POSiR Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia