PALP: zgłoś swój zespół do ligi amatorskiej!2017-08-12, ostatnia aktualizacja: 2017-08-19, 07:06

Na ostatnią niedzielę sierpnia planowana jest inauguracja XV edycji Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. Zgłosiłeś już swój zespół?

Początek sezonu 2016/2017 planowany jest na ostatni weekend sierpnia, a rozgrywki pierwszej rundy powinny potrwać do początku listopada. Jak będzie w rzeczywistości uzależnione jest w dużej mierze od ilości zgłoszonych ekip. Od tej liczby zależy także podział na poszczególne klasy rozgrywkowe. Wszelkie inne nowinki regulaminowe przedstawione będą na spotkaniu organizacyjnym. Wówczas dowiemy się przede wszystkim ile będzie lig i ile w nich zagra drużyn.

Zapraszamy do udziału w rozgrywkach tych, którzy bawili się z nami w poprzednich latach, ale także zachęcamy nowe drużyny do spróbowania swoich sił. Jeśli masz ukończone 16 lat to możesz zagrać w PALP.

Przypominamy, że mecze w PALP rozgrywane są na boiskach ze sztuczną murawą. Zdecydowana większość spotkań odbywa się na boisku "Orlik" przy Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pszczynie, w razie potrzeb wspomagamy się boiskiem "Piast" przy Zespole Szkół nr 1 w Pszczynie. Na boisku przebywa jednocześnie sześciu zawodników (pięciu w polu + bramkarz). Mecz trwają 2 x 20 minut. Mecze rozgrywane są głównie w sobotnie popołudnia i niedziele, a w razie potrzeby spotkania mogą być również rozgrywane w tygodniu późnym popołudniem.

Zapisy potrwają do niedzieli 20 sierpnia. Obowiązkowe spotkanie organizacyjne przedstawicieli drużyn odbędzie się 22 sierpnia o godzinie 19.30 w hali POSIR w Pszczynie (ul. Zamenhofa 5a).

ABY ZGŁOSIĆ ZESPÓŁ DO PALP NALEŻY:
1. Wysłać na maila liga@posir.pszczyna.pl informację, która zawierać będzie:
a) nazwę drużyny
b) miejscowość, z której zgłaszana jest drużyna
c) osobę kontaktową
d) telefon kontaktowy
e) Uwaga, jeśli drużyna w sezonie 2016/2017 rywalizowała w PALP, a teraz przystępuje do ligi pod nową nazwą prosimy o zaznaczenie tego faktu w zgłoszeniu. W przypadku zupełnych nowicjuszy prosimy o wpisanie adnotacji "Beniaminek".
f) W tytule maila prosimy wpisać: "Zgłoszenie do ligi piłkarskiej".
2. Dostarczyć wypisaną oraz podpisaną przez zawodników listę zawodników (drukowanymi literami) najpóźniej do dnia spotkania organizacyjnego.
3. Opłacić wpisowe w wysokości 700 zł (osobiście w biurze Ośrodka lub na konto POSiR: 26 8448 0004 0030 9145 2000 0001 - w tytule opisu "PALP + nazwa drużyny") oraz kaucję w wysokosci 100 zł najpóźniej do dnia spotkania organizacyjnego.

W razie potrzeby lub jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 505 538 775.

Organizatorem ligi jest Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie.

ZGŁOSZONE ZESPOŁY (stan na dzień 20.08.2017)
Enigma Czechowice-Dziedzice
FC Staude Studzionka
PNP Czechowice-Dziedzice (beniaminek)
Vein Jankowice
ATS Jakub Pszczyna
Chałtameki Team Wola
ConstructoR Tychy
Bau-Mat Poręba
The Poligoners Pszczyna
Szybkie Banany Pszczyna
Alma Miedźna
Ełka Team Pszczyna
Japibud Piasek
Las Palmas Tychy
Termex Pszczyna
Profi M-Tec Pszczyna
Orły Mirosława K. (beniaminek)
Kamikaze Team Pszczyna
OKS 4 Kąty Pszczyna
Davex Pszczyna
Ośrodek nad Dokawą Piasek
Undery Pszczyna
Kompost Wrona Pszczyna
Mieszko Pszczyna
Relaks Katon Pub Pszczyna
Żubry Pszczyna
Cadi-Car Pszczyna.
Copyright © 2007-2020 POSiR Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia