Młodzież grała w plażówkę2018-08-11, 15:30

MTSP 2018

MTSP 2018

W sobotę 11 sierpnia, na boiskach plażowych naszego Ośrodka, rozegrany został Młodzieżowy Turniej Siatkówki Plażowej.

W turnieju wzięło udział jedenaście par - siedem żeńskich i cztery męskie. Panie zostały podzielone na dwie grupy - w zależności od zajętego miejsca, w fazie pucharowej walczyły później o miejsca.

Panowie natomiast, w systemie "każdy z każdym" rozegrali po trzy spotkania. Najlepsi wśród mężczyzn okazali się Adrian Gardyan i Kamil Konieczny, którzy pewnie po 2:0 wygrali wszystkie trzy spotkania.

W kategorii kobiecej, w finale o zwycięstwo w turnieju zagrały Alicja Bogdan i Monika Drej przeciwko Agnieszce Drej i Patrycji Małocie. Lepsza okazała się ta pierwsza para i puchar pojechał do Wieliczki, gdzie dziewczyny na codzień grają w "siatkę".

Młodzieżowy Turniej Siatkówki Plażowej, boiska piaskowe POSiR Pszczyna, 11 sierpnia 2018