Hankus i Kotarski najlepsi w mikstach2018-08-12, 17:27

XI Turniej SP Mikstów

Zwycięstwem pary Agata Hankus/Michał Kotarski zakończył się XI Turniej Siatkówki Plażowej Mikstów, który w niedziele 12 sierpnia rozegrany został w POSiR-owej "piaskownicy".

Czternaście par mieszanych, wzięło udział w Turnieju Siatkówki Plażowej Mikstów, który już po raz jedenasty rozegrany został w "piaskownicy" Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie.
Zmagania zakończyły się zwycięstwem pary Agata Hankus/Michał Koterski, którzy udział w turnieju zakończyli bez porażki, w finale pokonując 2:0 parę Klaudia Kubas/Michał Szpak. Na najniższym stopniu podium, stanęła para Nadieżda Siedlecka/Bartek Olczak, która w spotkaniu o 3. miejsce pokonała parę Anna Olchawa/Kamil Królikowski.

XI Turniej Siatkówki Plażowej Mikstów, 12 sierpnia 2018, boiska piaskowe POSiR Pszczyna
7-8. Piotr Mrzyk/Julianna Matula, Aleksandra Tlatlik/Łukasz Fukała
9-12. Zuzanna Jacek/Maksymilian Szulc, Agnieszka Kędzior/Kacper Wróbel, Anna Kostka/ Karol Kostka, Karolina Sobaniec/Wojciech Gandyk
13-14. Karolina Pustelnik/Krzysztof Bulanda, Martyna Pudełko/Bartek Pękała.

Przed nami jeszcze jeden, ostatni turniej siatkówki plażowej na obiektach naszego Ośrodka w tym sezonie. Już 25 sierpnia, odbędą się 3. Otwarte Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Siatkówce Plażowej, do udziału w których zapraszamy pary męskie. Więcej informacji o tym wydarzeniu znajdziecie TUTAJ