Pary mieszane zagrają na piachu2018-07-17, 13:03

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie zaprasza do udziału w XI Turnieju Siatkówki Plażowej Mikstów, który 12 sierpnia odbędzie się na boiskach piaskowych naszego Ośrodka.

W piasku nad Dokawą najlepsza Ełka2018-07-15, 09:28

Zwycięstwem Ełki Team Pszczyna zakończył się 2. Turniej Piłki Nożnej Plażowej, który rozegrany został w Ośrodku nad Dokawą.

Siatkarki z POSiR-u z ogólnopolskim sukcesem2018-07-09, 09:16

Siatkarki UKS Centrum przy POSiR Pszczyna zajęły 18. miejsce w Mistrzostwach Polski w Minisiatkówce "Trójek" Kinder+Sport. Wszyscy jesteśmy dumni z naszych dziewczyn!

Profi M Tec Pszczyna z Pucharem Ziemi Pszczyńskiej!2018-07-09, 08:58

Profi M Tec Pszczyna zwyciężył w IX Turnieju Piłki Nożnej Plażowej o Puchar Ziemi Pszczyńskiej. W finale "Profiki" pokonały Ośrodek nad Dokawą 3:1.

Piłka nożna plażowa po raz dziewiąty - zgłoś drużynę!2018-06-20, ostatnia aktualizacja: 2018-07-07, 13:17

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie zaprasza do udziału w IX Turnieju Piłki Nożnej Plażowej o Puchar Ziemi Pszczyńskiej. Przyjmujemy zgłoszenia do zawodów!

Dwa tie-break'i i wygrana siatkarek w Zabrzu2018-07-06, 21:01

Siatkarki UKS Centrum przy POSiR Pszczyna rozpoczęły zmagania w Mistrzostwach Polski w Minisiatkówce "Trójek" Kinder+Sport. W pierwszym etapie pszczynianki wygrały 2:0 i dwukrotnie przegrały w tie-break'u.

Siatkarki z POSiR-u grają o Mistrzostwo Polski!2018-07-05, 18:40

Siatkarki UKS Centrum przy POSiR Pszczyna w piątek rozpoczną rywalizację w Mistrzostwach Polski Minisiatkówki Kinder+Sport. Turniej rozgrywany będzie w Zabrzu.

Turniej Piłki Nożnej Plażowej nad Dokawą2018-07-04, 10:43

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie wraz z "Ośrodkiem nad Dokawą", zapraszają na kolejny Turniej Piłki Nożnej Plażowej, który odbędzie się w sobotę 14 lipca w "Ośrodku nad Dokawą". Zapisy trwają!

Zapraszamy do gry w piłkę nożną plażową!2018-07-03, 18:25

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie zaprasza do gry w piłkę nożną plażową!

POSiR na wakacjach2018-06-28, 19:45

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie serdecznie zaprasza do udziału w letnich imprezach w ramach akcji "POSiR na wakacjach".