KMPP: orliki po pierwszej części eliminacji2018-12-02, 14:21

XI KMPP w Futsalu

fot. POSiR

Pierwsza części rywalizacji orlików w ramach XI Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu już za nami. W przyszły weekend o awans do styczniowego finału, walczyć będą juniorzy i trampkarze.

W niedzielę (2 grudnia) w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie, odbyła się pierwsza część eliminacji XI Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu o Puchar Firmy Ziobro S.C. w kategorii orlików.

Jako pierwsi awans do Turnieju Finałowego wywalczyli zawodnicy Akademii Młodego Piłkarza, którzy zwyciężyli w grupie "A". W grupach "B" i "C" najlepsi okazali się zawodnicy MKS-u Iskra Pszczyna. Najbardziej wyrównane pojedynki toczyły się w grupie "D", w której sześć spotkań (z dziesięciu) zakończyło się remisem. Ostatecznie tyle samo punktów oraz identyczny bilans bramkowy, uzyskały zespoły LKS Mizerów i KS Football Project Suszec, a zwycięzcę grupy musiały wyłonić rzuty karne. Te lepiej egzekwowali zawodnicy z Mizerowa i to ich zobaczymy w styczniowym finale.
Komplet wyników z pierwszego dnia zmagań, znajdziecie w "plikach do pobrania". Druga odsłona eliminacji orlików w sobotę 15 grudnia w hali POSiR.

W najbliższy weekend rozpoczniemy natomiast zmagania w kategoriach junior i trampkarz, pełny harmonogram gier znajdziecie w "plikach do pobrania".

XI KMPP w Futsalu sponsor


fot. POSiR
Copyright © 2007-2019 POSiR Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia