Trzecie miejsce w finale województwa2018-05-21, 08:29

sp18
Reprezentacja SP 18 z Pszczyny zajęła 3. miejsce w wojewódzkim finale Igrzyskach Dzieci w minsiatkówce dziewcząt.

Zawodniczki UKS Centrum przy POSiR Pszczyna, reprezentujące Szkołę Podstawową nr 18, zakończyły rywalizację w Igrzyskach Dzieci na trzecim miejscu w województwie.

W Węgierskiej Górce zawodniczki reprezentujące SP 18 Pszczyna stanęły na najniższym stopniu podium w finale wojewódzkim Igrzysk Dzieci w minisiatkówce "czwórek". Młode zawodniczki UKS Centrum, zmagania rozpoczęły od porażki 1:2 z SMS-em Żywiec. W drugim spotkaniu pokonały 2:1 drużyną z Bytomia, a na koniec 1:2 uległy mistrzyniom Śląska z Będzina. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Skład zespołu: Martyna Witczak, Nadia Książkiewicz, Martyna Rajca, Oliwia Karaban, Joanna Karaban, Marta Staszewska, Martyna Janas, Oliwia Marek, Kinga Kempka, Kamila Kempka.