PALP: Puchar Ligi2019-03-13, 10:20

PL

Za nami pierwsza kolejka rundy wiosennej w Pszczyńskiej Amatorskiej Lidze Piłkarskiej, a już za niespełna dwa tygodnie pierwsze spotkania w walce o Puchar Ligi.

We wtorek 12 marca, w siedzibie Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie, odbyło się losowanie par pierwszej rundy Pucharu Ligi Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej w sezonie 2018/19. W rywalizacji weźmie udział 16 zespołów, a pierwsze spotkania zaplanowane zostały na dwie soboty, 23 i 30 marca.

Puchar Ligi PALP, I rudna
Sobota, 23 marca 2019
FC Staude Studzionka - Profi M-Tec Pszczyna
Bau Mat Poręba - Constructor Tychy
Undery Pszczyna - Ośrodek nad Dokawą
Relaks Pszczyna - Vein Jankowice
Sobota, 30 marca 2019
BKR Team Pszczyna - Ełka Team Pszczyna
OKS 4Kąty Pszczyna - Davex Pszczyna
Smart Solution Wola - ATS Jakub Pszczyna
Szybkie Banany - Elbud Pszczyna

Przypominamy, że spotkania Pucharu Ligi rozgrywane będą bez meczów rewanżowych (przegrany odpada).

Informacja z dnia 25 lutego 2019
Zimowa przerwa w rozgrywkach Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej, powoli dobiega końca. W tym roku wiosnę rozpoczniemy od zmagań ligowych, a nie jak w latach poprzednich od Pucharu Ligi. Pierwsza ligowa kolejka rundy rewanżowej w PALP-ie, zaplanowana jest na niedzielę 10 marca. Spotkania pierwszej rundy Pucharu Ligi, zaplanowane zostały natomiast na dwie soboty, 23 i 30 marca. W kolejnych etapach rywalizacja toczyć się będzie w tygodniu.

Zgłoszenia do Pucharu Ligi przyjmowane będą drogą elektroniczną na adres: liga@posir.pszczyna.pl (w tytule wiadomości należy wpisać "Puchar Ligi PALP") w nieprzekraczalnym terminie do 10 marca 2019. W zgłoszeniu proszę podać nazwę zespołu, imię i nazwisko zgłaszającego oraz numer telefonu kontaktowego.

Prawo udziału w Pucharze Ligi mają zespoły występujące w bieżącym sezonie Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. Pucharowe spotkania rozgrywane będą bez meczów rewanżowych (przegrany odpada). W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 505 538 775.

Zgłoszone zespoły (stan na dzień 10 marca 2019 roku)
BKR Team Pszczyna
Profi M-Tec Pszczyna
Relaks Pszczyna
BAU-MAT Poręba
Smart Solution Wola
FC Staude Studzionka
Ośrodek Nad Dokawą
Davex Pszczyna
Undery Pszczyna
Ełka Team Pszczyna
OKS 4Kąty Pszczyna
Elbud Pszczyna
ATS Jakub Pszczyna
Vein Jankowice
ConstructoR Tychy
Szybkie Banany.PL PALP
Copyright © 2007-2019 POSiR Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia