Tak grały siatkarki z POSiR-u - odc. 72017-11-21, 14:07

UKS kadetki 2017

fot. POSiR Pszczyna

Zespół kadetek przegrał z Trójką Mikołów.

Siatkarki UKS Centrum przy POSiR Pszczyna rozegrały kolejne ligowe spotkania. Świetnie radzą sobie juniorki, które po wygranej w Rybniku są niemal pewne awans do ćwierćfinału Mistrzostw Śląska!

MŁODZICZKI MŁODSZE
Drugi turniej ligowy w ramach Śląskiej Ligi Młodziczek rozegrały podopieczne trenerki Agnieszki Szczypki. Tym razem pszczynianki udały się do Czeladzi na mecze z drugimi zespołami miejscowego MCKS-u i MOSiR Polonii Łaziska Górne. Nasze siatkarki zaliczyły niemal idealny remis - wygrana 2:0 z Polonią Łaziska i porażka 0:2 z MCKS-em. Najbliższy weekend dla zawodniczek trenerki Agnieszki Szczypki zapowiada się bardzo ciężko, ponieważ czekają je dwa turnieje wyjazdowe: w sobotę w Żywcu i w niedzielę w Pyskowicach.

MOSIR Polonia Łaziska Górne II - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II 0:2 (14:25, 21:25)
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II - MCKS Czeladź II 0:2 (16:25, 21:25)


UKS Centrum zagrał w składzie: Natalia Szmukier, Martyna Witoszek, Miłochna Latko, Oliwia Juras, Julia Sęk, Iga Badźmierowska, Maria Buras (libero) oraz Karolina Pluta, Martyna Witczak, Emilia Kubis (libero). Trener: Agnieszka Szczypka.

MŁODZICZKI
Bardzo dobrze radzą sobie w II etapie młodziczek podopieczne trenerki Joanny Wrzeszcz. Do trzeciego ligowego turnieju Śląskiej Ligi Młodziczek, który rozgrywany był w hali POSiR w Pszczynie przystępowały jako liderki swojej grupy. Na początek pszczynianki wygrały 2:0 z Victorią MOSiR Cieszyn, ale w drugim spotkaniu uległy 0:2 Siatkarzowi Beskidowi Skoczów. W sobotę pszczynianki wyruszą z nadziejami na dobry wynik do Mysłowic, gdzie rozegrają decydujący o klasyfikacji w II etapie turniej.

UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - KS Siatkarz Beskid Skoczów 0:2 (20:25, 24:26)
VC Victoria MOSiR Cieszyn - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:2 (24:26, 17:25)


UKS Centrum zagrał w składzie: Zuzanna Szczepek, Martyna Otręba, Patrycja Wala, Natalia Kwaśny, Magdalena Mieszczak, Karolina Szyszka, Natalia Jasińska (libero). W składzie meczowym były również: Maja Kopeć i Oliwia Kowalska. Trener: Joanna Wrzeszcz.

KADETKI
Porażkę 1:3 w rywalizacji z Trójką Mikołów odniosły podopieczne trenerki Joanny Pyrek. Spotkanie rozpoczęło się po myśli pszczynianek, które wygrały w pierwszym secie. Później zwyciężały już mikołowianki, które ostatecznie wygrały 3:1. Wynik mógł być zupełnie inny. W trzecim i czwartym secie Trójka wygrywała na przewagi...

UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - UKS TRÓJKA Mikołów 1:3 (25:23, 15:25, 25:27, 27:29)

UKS Centrum zagrał w składzie: Karolina Czembor, Patrycja Olszyk, Agata Świerkot, Marta Konieczny, Karolina Szyszka, Aleksandra Koszor, Zuzanna Jacek (libero) oraz Wiktoria Nowak, Emilia Pastuszka, Magdalena Mieszczak, Julia Łukasik. W składzie meczowym były również: Martyna Bryła i Agata Janosz. Trener: Joanna Pyrek.

JUNIORKI
Ze zwycięstwa 3:0 cieszyły się natomiast podopieczne trenera Jarosława Płachny, które na wyjeździe zagrały z Jedynką Rybnik. Pszczynianki wygrały 3:0 i po tym zwycięstwu są niemal pewne udziału w ćwierćfinale Mistrzostw Śląska. Ambitne siatkarki z Pszczyny walczą jednak o zwycięstwo w swojej grupie. Do zakończenia I etapu pozostały trzy mecze. Najbliższe UKS Centrum rozegra w hali POSiR 30 listopada, a przeciwnikiem będzie MKS Bielsko-Biała.

UKS Jedynka Rybnik - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:3 (23:25, 18:25, 16:25)

UKS Centrum przy POSiR Pszczyna zagrał w składzie: Anna Folek, Karolina Pustelnik, Natalia Poleś, Natalia Chowaniec, Judyta Chowaniec, Dorota Chowaniec, Karolina Wróblewska (libero), Wiktoria Puchałka (libero). W składzie meczowym były również: Dominika Komandera, Natalia Żołneczko. Trener: Jarosław Płachno.
Copyright © 2007-2019 POSiR Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia