Kadra Bobrek z Pucharem Starosty2018-10-14, 17:50

Zwycięstwem zespołu Kadra Borek Bytom, zakończył się 3. Turniej Siatkówki Drużyn Amatorskich o Puchar Starosty Pszczyńskiego, który w niedzielę (14 października) odbył się na hali naszego Ośrodka.

Turniej siatkówki - mamy komplet!2018-09-18, ostatnia aktualizacja: 2018-10-09, 10:26

14 października w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie odbędzie się III Turniej Siatkówki Drużyn Amatorskich o Puchar Starosty Pszczyńskiego.

Siatkarki z POSiR-u rozpoczęły grę2018-10-07, 00:02

Dwa zespoły zgłoszone zostały do rozgrywek młodzieżowych prowadzonych przez Śląski Związek Piłki Siatkowej w Katowicach przez UKS Centrum przy POSiR Pszczyna. Nasze zespoły występują w kategoriach młodziczek (2004 i młodsze) oraz kadetek (2002 i młodsze).

UKS wznawia treningi2018-09-06, 11:03

W poniedziałek 10 września, w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie, zajęcia siatkarskie wznowią zawodniczki trenujące w Szkółce Siatkówki Dziewcząt.

"Stalówki" zwyciężają w Międzynarodowym Turnieju Siatkówki2018-09-03, 21:52

Dwa dni rozgrywek. 12 uczestniczących drużyn z trzech krajów. 36 rozegranych spotkań. I jak zawsze, tylko jeden zwycięzca. BKS Stal Bielsko-Biała zwyciężył w Międzynarodowym Turnieju Siatkówki Kadetek o Puchar Starosty Pszczyńskiego.

Międzynarodowy Turniej Siatkówki: gramy o 5. miejsce2018-09-01, 21:59

Za nami pierwszy dzień Międzynarodowego Turnieju Siatkówki Kadetek o Puchar Starosty Pszczyńskiego. 12 zespołów rozegrało już 24 spotkania. W niedzielę dokończenie zmagań i wyłonienie zwycięzcy.

Międzynarodowy Turniej Siatkówki Dziewcząt2018-08-28, 18:40

Już w najbliższy weekend, zapraszamy na Międzynarodowy Turniej Siatkówki Dziewcząt o Puchar Starosty Pszczyńskiego. W dwudniowych zmaganiach pod siatką zaprezentują się zespoły z Polski, Czech i Niemiec.

Panowie na piach2018-08-06, ostatnia aktualizacja: 2018-08-14, 09:27

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie zaprasza do udziału w 3. Otwartych Mistrzostwach Powiatu Pszczyńskiego w Siatkówce Plażowej Mężczyzn.

Hankus i Kotarski najlepsi w mikstach2018-08-12, 17:27

Zwycięstwem pary Agata Hankus/Michał Kotarski zakończył się XI Turniej Siatkówki Plażowej Mikstów, który w niedziele 12 sierpnia rozegrany został w POSiR-owej "piaskownicy".

Młodzież grała w plażówkę2018-08-11, 15:30

W sobotę 11 sierpnia, na boiskach plażowych naszego Ośrodka, rozegrany został Młodzieżowy Turniej Siatkówki Plażowej.